Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lefogyhatok agykontrollal?

Lefogyhatok agykontrollal?

Figyelt kérdés

Elég kövér vagyok, jövő hétre jó lenne ha agykontroll segítségével lefogynék, és jó lenne az is ha lenne valami drága autóm amit agykontrollal vonzottam be, a kocsi lehetőleg holnapra legyen meg.

Mocskolódó idióták kíméljenek!!! -.-


2012. febr. 24. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Az esély megvan hogy megtedd:)
2012. febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Oke most elkezdesz fogyni meditacioval, viszont az etkezesi szokasodon nem valtoztattal, s nem mozogsz rendszeresen!

Tehat ha ezt egyutt elkezded, akkor lesz ertelme, es valoban elered azt, hogy lefogyj, viszont ha csak vizulalsz, es meg mindig sokat eszel, nem mozogsz rendszeresen, akkor sajnos feleslegesen vegzed az agykontrollt!

Draga autot is lehet bevonzani, megteremteni, de az arat mar neked kell eloteremtened!

2012. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy csak viccből írtad ki ezt a kérdést...
2012. febr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

*Mocskolódó idióták kíméljenek!!!


Vizualizáld! Talán sikerül.

2012. febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lefogyhatsz Agykontrollal, nem fog semmiben gátolni. Persze ugyanúgy fogyhatsz nélküle is.
2012. febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a dolgokat nyújtják neked! meg kell tanulnod elfogadnod, kivenni a kezéből!
2012. febr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 10 kilót lefogytam diéta nélkül, csak az Agykontrollos technikákat alkalmazva, eltüntettem a pattanásaimat, amelyekkel 15 éves korom óta küzdöttem eredménytelenül, továbbá egy nagyobb pénzösszeghez is hozzájutottam.

Amennyiben csak unalomból írtad ki a kérdést, javaslom, hogy keress valami hasznos elfoglaltságot magadnak. Például menj el egy agykontrolltanfolyamra, vagy olvass erről szóló könyveket.


27L

2012. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!