Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Célt képzelt képzeljek magam...

Célt képzelt képzeljek magam elé? Pl: autó, ingatlan, állás? Akkor is, ha esélytelen a dolog?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Először állítsd át az agyad úgy, hogy ne tartsd ezeket esélytelennek. Mert ha csak erőlködsz, de közben legbelül úgysem hiszed el, akkor tényleg nem fog menni.
2012. márc. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

# 1

hinni kevés benne, de gyakran még az sem elég, ha teszel érte, ha kedvezőtlenek a külső hatások

2012. márc. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező, a vonzás egy kamu(van 1 második könyv is az írójától, aminek az a címe, hogy az erő és arról szól mint a star wars), nagyon rossz úton jársz ezzel a csak képzeljem magam elé dologgal.


Először is összegezd mit kell tenned, hogy elérd a célt, majd állj hozzá(FIZIKAILAG KEZD NEKI MEGOLDANI A PROBLÉMÁID), de pozitívan, az hogy nincs vonzás, attól még nem szabad hozzáállnod úgy, hogy úgysem sikerül, mert nincs valami hókuszpók ami megoldja helyettem.

2012. márc. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Képzelj el bármit amit csak szeretnél, ne szabj magadnak határt, az felszabadít. Aztán ha megvan, döntsd el hogy megfizeted az árát annak hogy a tiéd legyen. Majd keress olyanokat akiknek már megvan az ami neked kell. Lesz aki 10 évig kőkeményen küzdött érte. És tudj meg minél többet arról az útról amit be kell majd járnod ahhoz hogy tényleg megkapd amit szeretnél. Tényleg nem ülhetsz egy helyben.
2012. márc. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Még azt is elképzelhetem, ha nagyon nagy dolog? Szinte lehetetlen? Arra is gondolhatok? és beleélhetem magam, hogy az enyém?
2012. márc. 28. 09:16
 6/12 anonim ***** válasza:
beleélni beleélheted magad, az más dolog hogy sosem kapod meg, akármennyire is tepersz érte
2012. márc. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

A Vonzás Törvénye működik!

Ne hallgass azokra, akik szerint nem, mert attól, hogy ők soha nem tapasztalták, és eleve negatívan állnak hozzá, attól még ez egy létező dolog.

Higgy nekem!

Velem szinte csodával határos dolgok történtek, mikor elkezdtem használni a módszert.

Volt egy hitelem, és nem tudtam volna kifizetni egyben, csak részletekben, nagy kamattal.

Elképzeltem, hogy megvan rá a pénz, és egyben kifizetem.

Akkoriban nem álltam túl jól anyagilag.

Két hét múlva édesapám egy sikeres üzlete után otthagyott nálam egy nagyobb összeget ajándékba.

Egy ismerősöm felhívott, hogy lenne egy mellékmunka, gyerekekre vigyázni kétszer egy héten délutánonként, és jó pénzért. Gazdag volt a család jól megfizettek.

Meg is lett a pénz, egyben be is fizettem.

Anyagi gondjaim azóta sincsenek, mert elképzeltem, hogy mindenem megvan, és mindenem meg is van.

Még mielőtt azt írnátok, nem a szüleim tömnek pénzzel, nem is kérnék tőlük, mert már elköltöztem.

Az egyetem is sikerült, az, amit akartam, és számtalan jó dolog...

Ha pozitívan állsz hozzá a dolgokhoz, akkor minden sikerül, csak higgy benne.

2012. márc. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
akkor most felsorolhatnád azokat a dolgokat is, amik nem sikerültek és egyéb sz.r élményeket
2012. márc. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mármint én, a 7-es válaszoló?
2012. márc. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves 7. válaszoló!


Megírnád (akár priben is), hogy hogy csinálod? Hogy kezdted el? (pontról pontra).


Köszönöm szépen!

2012. márc. 28. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!