Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van-e olyan szakértő, aki az...

Van-e olyan szakértő, aki az egyén horoszkópja alapján tanácsod adna mely szakma vagy állás lenne hozzá a legmegfelelőbb, figyelembe véve az eddig megszerzett ismereteit?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 01:26
 1/3 anonim ***** válasza:
van ilyen szakértő, csak az nem a horoszkópot nézi. Sokkal jobban jársz egy olyan szakértővel aki személyiségtesztek segitségével "feltérképez". Tehát hogy mit szeretsz, mi érdekel stb. Ezzel jobban jársz mint egy olyan kóklerrel aki az alapján dönti el, hogy NEKED mit kellene dolgoznod, hogy mikor születtél
2011. nov. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az astro.com -on reszletesen olvashato ingyenes horoszkop, angolul v. nemetül legalabbis, ami kiter ilyesmikre.

Regebben ajandekba kaptam egy iraselemzest, nagyon reszleteset (4-5 A4-es oldal), amiben szo volt a jellememröl, hajlamaimrol, ilyesmikröl is, es eleg jol eltalalta!! Mondhatjuk ugy is, hogy semmi melletalalat nem volt, mindennel egyetertettem, pedig nem ismertem az illetöt, azota es azelött sem lattam, nem tudott rolam semmit. Igy meg is jegyeztem a nevet, ha erdekel, szivesen megirom.

2011. nov. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Németh Ági asztrológus vagyok. Állok szíves rendelkezésedre.

2012. jan. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!