Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A lyukas fogat meg lehet...

Tikastar92 kérdése:

A lyukas fogat meg lehet gyogyitani agykonrollal?

Figyelt kérdés
idiota megjegyzeseket nem kerek

2012. márc. 28. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
NEM.
2012. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
A lyukat már csak fogorvos tudja eltüntetni., viszont az esetleg elképzelhető, hogy a agykontrollal valamilyen szinten befolyásolhatod, hogy ne romoljanak tovább a fogaid.
2012. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én a lyukas fogamat be sziloplasztoztam.
2012. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet meggyógyítani, de ha fáj, azt épp tudod befolyásolni, hogy kefésbé fájjon. De ez sem agykontrollos baromságnak hívják.
2012. márc. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

be sziloplasztoztad a fogad? hehe :D neki az agyát kéne.


de a kérdésre válaszolva nem. nem lehet. agykontrollal nem lehet anyagot, gondolok itt a csontra, teremteni. he

2012. márc. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet meggyógyítani a lyukas fogat, csak betömni lehet. Agykontrollal csak a teljesítményedet tudod növelni, semmi mást.
2012. márc. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Diavolino44 ***** válasza:
40%

Igen az agykonroll tud segiteni!

elso lepesben pl. hogy megbaratkozol a fogovos gondolataval.

2012. márc. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, max a fogfájást lehet csillapítani pl. programozott vízzel.
2012. márc. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Programozott víz... Ez mekkora már.


Ha félsz a dokitól akkor ajánlanék két dolgot: Hipnózisos vagy Altatátsos kezelés. Sima tömésnél én az elsőre mennék, a második drágább megoldás, akkor éri meg, ha mondjuk valami komolyabbat kellene csinálni, vagy több mindent (4-5 fog). Én mindkettőt próbáltam, és mindkettőről pozitív véleményem van, pedig aki tőlem jobban fosik a fogorvostól az egyszerűen hazudik!


[link]

2012. márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Meg lehet, de ahhoz valami level 99-es AK-snak kellene lenned, aki már 20 éve minden nap gyakorolja a meditációt.


Első körben én is a fogorvost javaslom. Agykontrollal hamarabb ráveszed magad, hogy elmenj :D

2012. márc. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!