Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mivel tisztítsam a...

Hogyan és mivel tisztítsam a babám fogát?

Figyelt kérdés

5 hónapos a kisfiam és kibújt alul 2 fogacskája.

Hogyan kell tisztítani őket? Kell-e már most? Ti hogy csináljátok?

Előre is köszi a segítséget. :)


2012. márc. 26. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, én esténként fürdésnél mostam MAM bébifogkefével, fogkrém ilyenkor még nem kell.

Vagy sokan használták a Nenedent ujjra húzható keféjét, az is jó.

2012. márc. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dm-ben kapható kb. 1000 forintért Babylove fogkefe szett babáknak. Az egyik a fogak kibújása előtt ajánlott (masszírozza az ínyét), a másik az első fogak kibújása után, a harmadik pedig mikor már rendesen kijöttek a fogacskák. Én ilyet vettem, még nincs fogunk, így az elsőt használja, nagyon szereti rágcsálni.


[link]

2012. márc. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kell. egy gézlappal törölgesd át esténként. majd pár hét múlva kipróbálhatjátok a fogkefét :) később meg nenedent fogkrémet is tehetsz rá, azt lenyelheti
2012. márc. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gézpelenkával törölgettem még ilyenkor. A fogmosás nálunk később kezdődött.
2012. márc. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
textil pelenkával kitöröltem a száját születésétől, mert letapadt a tej a szájpadlására meg a nyelvére 6 hótól a fogacskákat úgyanígy, most 1 éves fogkefe, fogkrém nélkül.
2012. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyogyszertárban adtak kornak megfelelo fogkefét. Lányom 14 hos és nagyon élvezi este a fogmosást.
2012. márc. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!