Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Összeférhet a kettő?

Összeférhet a kettő?

Figyelt kérdés
Az agykontroll híve vagyok, de közben Isten hívő is. Szerintetek összeférhet a kettő? Kicsit lelkiismim van emiatt.

2012. márc. 29. 10:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Összeférhet.
2012. márc. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
két kitalált dolog mindig jól megfér
2012. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Diavolino44 ***** válasza:
52%
Lelekiismi az micsoda?
2012. márc. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A papok szerint nem fér össze, mert rajtad isten segít , nem te magad. Menjél imádkozni és várd a csodát.
2012. márc. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
segíts magadon, az Isten is megsegít! akkor ezzel mi van?
2012. márc. 29. 14:34
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Domján is istenhívő, és léteznek AK-s kiadványok "hogyan imádkozzunk elmélyültebben" címmel. Szóval simán összefér a kettő. Amúgy is, az agykontroll lényegében technika, nem hit.
2012. márc. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Reneteget lehetne vitatni ezt a temat de szerintem osszefer a ket dolog. Nallam is pont ugyanez a helyzet es az elejen nekem is ''lelkiismim'' volt de aztan egy kicsit filoztam rajta es rajottem, hogy a ketto majdnem egy.
2012. ápr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A segíts magadon és isten is megsegít nem erre vonatkozik. A távolból gyógyítás, meg elmével gyógyítás(tanf. negyedik napi anyag), meg a véletlenek befolyásolása, amit az agykontroll is (egyebek mellett) csinál, isteennek meg Jézusnak vannak fenntartva, nem neked.
2012. ápr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ha a saját képére teremtett, lehetnek Isteni tetteink, vagy gondolataink, amivel segíthetünk másokon vagy magunkon, sztem.
2012. ápr. 2. 23:12
 10/13 anonim válasza:

viccből mondom: finomat eszem és villával, de nincs vele gond. :-)


persze mint minden hasonlat, sántít.

ha a hitedet nézed, van egy használati utasításod, hogyan használd rendeltetés szerint, amit kaptál, és ami körülvesz.

ha az agykontrollt nézed, van egy nagyítód, amivel el tudod olvasni az apróbetűt is...

2012. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!