Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi azaz agykontroll, és a...

Mi azaz agykontroll, és a "vonzás törvénye" illetve mi a kapcsolat a kettő között?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Az agykontrollhoz nem tudok érdemben hozzászólni, anno olvasgattam egy könyvet róla, de nagyon nem vonz.

Bár gondolom, ez is a vonzás törvényét használja v.milyen szinten.

A vonzás törvényét saját magad tudod működtetni a gondolataiddal, tudatalattiddal.

Sokszor nem is fogjuk fel mi mindent bevonzunk akár csak a kimondatlan félelmeinkkel is. Az agy nem tesz különbséget állítás és tagadás közt, így pl. ha az van bennünk, hogy "jaj nem akarok beteg lenni, nem akarok megbukni stb." nagyobb valószínűséggel történik meg velünk az amitől féltünk, hisz erre koncentráltunk.

Ehelyett mondjuk azt ( először "erővel" tudatosan erre kell koncentrálni, később aztán már magától jön automatikusan), hogy "egészséges vagyok, a sejtjeim jól működnek stb.

Konkrét példa:

Nekem 2 hete volt vizsgám, tanultam rá, de voltak nagy hiányosságaim, mégis úgy éreztem, hogy amennyi munkát belefektettem, megérdemlem, hogy sikerüljön.

Így nem kértem mást, mint hogy olyan tételeket húzzak, amelyre a vizsgabizottság számára kielégítően tudok válaszolni.

Tehát nem konkrét tételeket kértem, hogy ezt és ezt húzzam (azért a vonzás törvénye nem bűvésztrükk :D ), csak azt, ami számomra a legjobb.

És mikor odakerültem a lehető legjobb tételeket húztam, fantasztikusan sikerült a vizsgám.

De ez csak egy a sok közül.

Pozitív gondolkodás, ez a lényege mindennek.

És mielőtt bárki is beszólna, hogy "Persze, könnyű neked, biztos baromi könnyű az életed", hozzátenném, hogy ért engem is sok "csalódás", most is régóta állás nélkül vagyok, de mindezeket a próbatételeket könnyebb megélni ha az ember így gondolkozik.

És minden fájdalmas eseménynek oka van az életünkben, mindegyikből tanulhatunk, ezért kapjuk, s ha nem sikerül, hát addig köszön vissza, míg rá nem jövünk a megoldásra.


Bocsánat, ha kissé elkanyarodtam már az eredeti témától, olyan jó ezekről beszélni :)

2009. nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
76%

A vonzas torvenye az, hogy amire gondolsz, es akarod hogy tortenjen / alakuljon valami, az ugy lesz. Tehat ha felsz valamitol, azt is "bevonzod", meg ha valamit szeretnel, azt is (ha el is hiszed azert). Az agykontroll tobb dolgot foglal magaban, alapvetoen az elmed hasznalatat tanitja. Pl. hogyan tudj pillanatok alatt ellazulni, ha alvaszavaraid vannak, hogy lepj tul rajta, gyors tanulas, stb. De ha nem nezted eddig, es erdekel, kezd itt:


[link]

2009. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%
Hülyeség. Minden vizsgám előtt azt mondogatom hogy meg fogok bukni, el is képzelem, mégse buktam még meg. Na? Vonzás törvénye? (de azért lekopogom)
2010. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!