Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollt használók! Miket...

Agykontrollt használók! Miket értetek el eddig az agykontrollal, és mit programoztok most?

Figyelt kérdés
A kérdés az agykontrollt használókhoz szól. Aki nem tartozik közéjük, legyen intelligens, és ne szóljon hozzá. Köszönöm.

2012. márc. 31. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Én fogyni szerettem volna, sikerült is 15 kg-t ledobnom! További 10-től szeretnék még megszabadulni.
2012. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Diavolino44 ***** válasza:
Én most az álmaimra emlékszem, mert baromira nehezen ment!!
2012. ápr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"és mit programoztok most?"


- Számítógépet.

2012. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Neked aztán nagyon jó... egy teljes számítógépet tudsz programozni...
2012. ápr. 2. 20:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugye milyen jó nekem? Értelmes választ adva a kérdésre pedig:


Én a tudatos álmot próbálom elérni több kevesebb sikerrel. És az emlékek, információk könnyű, gyors előhívásálom agykontrollal, de iszonyú munka. Nem ajánlom olyannak, akinek jobb dolga is van ennél. Nekem sok az időm. És unatkozok, de akinek munkája van, és családja, annak nem.

Persze én önállóan csinálom, mert aki elkezdett tanítani az egy kreté. volt. Meg akart etetni egy rakás ezotériás marhasággal. Elküldtem a f.szba és próbálkozom egyedül.

2012. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát mivel a kérdezőnek is illik válaszolni:

eddigi legnagyobb siker - november elején kiesett a tömés a fogamból; elkezdtem agykontrollal kezelni és mára már egész szépen visszanőtt a fogam azon a részen

most a hajhullámosat akarom mérsékelni, és már megjelentek a javulás első jelei

2012. ápr. 3. 21:15
 7/9 anonim válasza:
én évek óta depresszióval küzdök, és kb. fél éve kezdtem el agykontrollozni. nagyon hatásos csak bele kell adni apait-anyait hogy sikerüljön:)
2012. ápr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát, nekem összejött, hogy felvesznek egy kiegészítő egyetemi képzésre, hogy visszakapom a jogos pénzemet, hogy lesz egy jó, állandó munkám, hogy sikerülnek a vizsgáim (azért tanultam is rájuk, hogy lesz társam (ez csak egy ideig jött össze), hogy lesz társaságom itt. írd le őket, ami megvalósul.
2012. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja, és most azt programozom, hogy találkozzak egy bizonyos személlyel, akit kb. tíz éve nem láttam, és valamiért most nagyon az eszemben van mindig.
2012. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!