Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Sajnos nagyon drága az AGYKONT...

Dementoricus kérdése:

Sajnos nagyon drága az AGYKONTROLL tanfolyam. Hol lehet letölteni a teljes tanfolyam anyagát mp3-ban?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 12. 22:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
42%

Sehol.

Nem lehet elégszer elmondani, hogy MUSZÁJ a tanfolyam, akár drága, akár nem. Ha drágának találod, megleszel nélküle.

2012. ápr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy drága. van erről egy viccem:


Gyerek 200 forintért árul almamagot, mondván megokosít. Fickó odamegy, na adjál egyet. Megveszi, majd elmegy. Fél óra múlva visszajön: -hát te átvertél, ennyiből egész almát is vehettem volna! Erre a srác: látja? működik!

2012. ápr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Diavolino44 ***** válasza:
100%

N-core-on fenn van a teljes hanganyag!


Kedves első válaszoló te mi a jó égről beszél??

Akkor még meg is érteném, ha kiscsoportos előadásról lenne szó, de alaphangon is 200 ember van egy ilyen tanfolyamon. Nekem esélyem sem volt a kérdéseimre választ kapni.

Egyetlen ellenjavaslatról tudok. Skizofréniában vagy skizofrénia gyanús emberek ne csinálják. Mondjuk ezt is egy pszichiáter ismerősöm mondta.

2012. ápr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Természetesen, aki kitalálta ezt az egész agykontroll dolgot, nem áll érdekében, hogy te ingyen hozzájuss az anyaghoz, ezért azt állítja, hogy csak akkor hatásos az anyag, ha te élőben ott vagy, és úgy végzed el.
2012. ápr. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

akkor egy kis segítség:


könyvből is meg lehet tanulni - így viszont hosszabb idő és nehezebb

(bár attól függ kinek...)


alábbi oldalon a bal felső két könyv közül szerezd be az elsőt,

benne van a tanfolyam anyaga, szépen végig kell csinálni a gyakorlatokat:

[link]


1. José Silva és Philip Miele: Agykontroll


ha pedig az első után még van kedved hozzá jöhet a második:

2. Jose Silva és Robert Stone: Gyógyíthatsz


az alábbi fórum is hasznodra válhat:

[link]


egyébként a google-t használva, például a fenti könyvcímeket beírva,

sok "érdekes dolgot" találhatsz a témában ha a könyvre sincs pénzed...


***


egyébként mi a szabály ezen az oldalon a warezzal kapcsolatban?

ahogy látom jelenleg elég laza, de ebből szerintem később még problémája lehet az oldal üzemeltetőjének nem?

vagy annak aki otthonról nagy lelkesedéssel osztja a linkeket, forrásokat

pláne ha megszaporodik a dolog...

legalább privátban kéne válaszolni vagy tovaküldeni a keresőt..

2012. ápr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem úgy állnak hozzá a warezhoz, hogy ezt a sz@rt nyugodtan töltögessék kalózoldalról.
2012. ápr. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
kifejthetnéd...
2012. ápr. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettetek. A könyvek megvannak, pár gyakorlatot is le tudtam szedni, amiket főleg este végzek, de kíváncsi lettem volna/vagyok magára a tanfolyamra. És bár a 36 lehet, hogy megéri, de az várhat, a z elmü, meg a bankok pedig nem :-)
2012. ápr. 13. 09:57
 9/24 anonim ***** válasza:

Itt fent van az agykontroll több hangfájlja:

*****

Ha jól emlékszem, az mp3 kategória Hangoskönyvek részben. (de nézd meg a keresek, kérések mappában is)

Az oldal megbízható kollégáimmal már évek óta használjuk! Az üzemeltetői nagyon fair emberek. Soha nincs gond velük. Ha valami gubanc lenne azt megtérítik csak üzenni kell nekik. (ezért érdemes regisztrálni az oldalukon, ami ingyenes) A legolcsóbb 330.- 2 napos letöltés alatt rengeteg mp3-at tudsz letölteni.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

A "palace" oldal ajánlója vagyok ismét.

Jómagam tizenévesen (80-as évek) ismerkedtem meg José Silva Agykontroll könyvével. Akkoriban kezdtem harcművészettel foglalkozni. Az ottani meditációt remekül kiegészítette! Mai napig alkalmazom. Kiváló stresszoldó az Agykontroll. A letöltött mp3-akat még munkahelyen is hallgatom néha okostelefonomról (van közte rövid ellazuláshoz való pár perces is).

2012. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!