Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valakinek sikerült már kigyógy...

Valakinek sikerült már kigyógyulnia a gondolatai átformálásával a betegségéből?

Figyelt kérdés

kérem írjon/írja le


18 éves srác vagoyk, elég sok dokit megjártam már, mindegyik egy idő után elkezd nem foglalkozni velem, ha az adott gyógyszer nem válik be, márpedig sajna nem vált be


vesegond(kő, gennyes,véres vizelés már több mint fél éve), gyomorbaj már 2 éve(hasmenés, vagy csak olyan mint a sár)

és ami a legjobban zavar az hogy, a bőröm nem túl szép, sok pattanás, ma is kb 2 órát voltam kinn a napon, hogy elmúljanak


egész biztos vagyok, hogy ez nem holmi betegség amit orvos csak úgy meggyógyíthat egyszerű gyógyszerrel, sőt már addig is eljutottam hogy ez amiatt van nekem mert szarul élem meg a dolgokat, stresszes vagyok, idegesít, zavar a legtöbb ember típus és frusztrálnak egész nap...


az olvasók/ti is tudjátok milyen a korosztályom, bulizós, laza,leszarnak mindent, viszont az iskolát (viszonylag) komolyan veszik


na most ezek között az emberek között nem tudok önmagam lenni, olyan önbizalomhiányosnak érzem magam,nem abba vagyok jó amiben ők, állandóan találnak valamit amin röhöghetnek, ezek a témák ált. engem hidegen hagynak és csak megszokásból röhögök velük együtt közbe meg abszolút nem tartom poénosnak őket


de sajna a környezetemen nem változtathatok, ezért valahogy próbálom úgy felfogni hogy jólvan itt a suli, próbálom megkerseni az embereket akikkel jobban érzem magam, igaz délelőtt ezt nem tudom megtenni(vagy cask ritkán szünetekbe), de akkor leglaább délután érezzem jól magam..hogy ne legyen olyan stresszes a napom, de az a rossz hogy emiatt az egész miatt már sokszor az is felidegesít ha a nagymamám megjegyzést tesz vmire ami változás van rajtam, ezért próbálom megintcsak színlelni hogy nem zavar, pedig baromira cask nem akarom megsérteni


mivel a környezetem nem változik nekem kell hozzájuk butulnom,züllenem/érdekelté tenni számomra azokat a témákat amik számukra érdekesek(na ezis egy lehetlenlenség)


mit cisnáljak? már nagyon aggaszt ez az egész betegség és tényleg egészséges akarok lenni, nincs értelme szenvednem ha egyszer élek, de hogyan gyógyuljak ki ebből

köszi

18f



2012. ápr. 28. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%

Először is ne legyél ilyen nagyképű. Komolyan hihetetlen, minden kamasz azt hiszi, hogy ő mennyivel jobb a kortársainál. Pedig nem. Sőt, ha a stílusod alapján kellene megítéljelek (nem foglak), az nem lenne túl hízelgő.


Másodszor próbálj meg már gondolkodni egy kicsit. Ha vese- és bélpanaszaid vannak, akkor honnan veszed, hogy a gondolataid gyógyítják majd meg?? Ne akarj okosabb lenni az orvosoknál is, mert a saját szervezeteddel játszol.

Így látatlanban egy dolog tuti: diétáznod kellene. Mi lett a kő elemzésének az eredménye? Azt az összetevőt minimalizáld az étrendedben. Hetente egyszer mosd át a veséd, igyál meg éhgyomorra 3-4 liter üres teát. Így az esetleges vesekő még homokként távozik. Egyél gyomorkímélő dolgokat, zöldség, hús, kis szénhidrát. Minél kevesebb műanyag (olvasd el a címkéket).

Ha nem hatott a gyógyszer, menj vissza a dokihoz és kérj újat, vagy beutalót kivizsgálásra. De a legfontosabb az étrend. Nálunk gyomorfekélyes van a családban, tünetmentes 10 éve. A doki csodának tartja, pedig csak kiegyensúlyozott, bio étrendet kap. Nálad is hatalmas eredményt lehetne elérni ezzel.

2012. ápr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
15%

"egész biztos vagyok, hogy ez nem holmi betegség amit orvos csak úgy meggyógyíthat"

javaslat: szizálkötél, gilette és társai.

amúgy a nagyképűség nekem is lejött a szövegből

a legegyszerűbb az lenne ha belgyógyászatra kérnél egy beutalót és nem minden mezei háziorvossal nézetnéd magad. Vesebajokra meg napi 2-3 bögre csalántea csodákat művel.

szerintem kocka vagy. vagy ha nem akkor legyél kocka és társasági probléma megoldva.

2012. ápr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
78%

http://www.youtube.com/watch?v=N1S2bGh9hGc


ha van szabad másfél órád nézd meg!

az én életemet átformálta, persze nem a csodát kell várni, hanem rá kell jönni ,hogy is működik ez!neekem sikerült

minden lehetséges!:)

mérhetetlen erőt, egészséget kívánok neked! és hidd el minden megoldódik!

2012. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"az olvasók/ti is tudjátok milyen a korosztályom, bulizós, laza,leszarnak mindent, viszont az iskolát (viszonylag) komolyan veszik "


A TE KOROSZTÁLYOD komolyan veszi az iskolát?Akkor én vagyok a római pápa.-.-" igen,vannak kivételek..de kevés,sajnos,aki tényleg törődik a sulival.Züllötök mind 18 évesen.Ja és ne hidd,hogy csak a gondolataiddal tudsz meggyógyulni és azt se,hogy körülötted mindenki hülye..-.-"

jézusom..16 évesen több eszem van!Nem képzelem azt,hogy én olyan marha jó vagyok!!

16/L

2012. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%

A dadogásomon segített, de mivel ez nálam teljes mértékben lelki eredetű, ezért "nem is csoda".

Egyébként marhaság ez, hogy betegségből ki lehet így gyógyulni.

2012. ápr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Louise L.Hay könyvek,valamelyiknek a végén vannak kis mantrák különböző betegségekre.Nálunk bevált!Sok sikert!
2012. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

nagyképű:O

idézem önmagam: "ezek között az emberek között nem tudok önmagam lenni, olyan önbizalomhiányosnak érzem magam"

tudtommal a nagyképűség a túlzott önbizalommal kezdődik

én nem jobbnak tartom magam hanem bazira elkülönültnek,

de tartsatok nagyképűnek, mondok egy példát:

múlt héten tesiórára öltözünk át, egyik srác elkezdi hogy ő hányszor szarik naponta..na most én ezekhez inkább nem szólok hozzá és olyan szar érzés, hogy ők élvezik én meg nem, és ezért különállónak érzem magam, tudom hogy biztos túl sokat foglalkozom ezzel az elidegenüléssel biztos, de ha nap mint nap érnek ilyenek azért eléggé belédrögzülnek elhiheted


sokat iszom, diétázom, speckó étrendet követek, már kb 2 másfél hónapja...most voltam vesekőbombázáson az egyik oldalt, most megyek másikra is


és ez az elkeserítő tudod, hogy betartok egy csomó mindent, de nagyon nehezen akar hatni, és ezért gondolom hogy ez nem olyan betegség amiből az orvos simán megtud gyógyítani, már voltam egy rakat vizsgálaton..najó megértem hogy nemértem mivel még nem volt ilyen bajod


3. köszönöm :D végre egy empatikus ember:D

már láttam a filmet, de ilyen helyzetekbe jön ki igazán hogy mennyire szükségem van rá, ugyanis amig nem volt ennyi egészségügyi bajom nem zavart..a világgal akkor is bajlódtam, de az egészségemmel nem volt gond, most viszont csak a célra próbálok koncentrálni


"gondolataiddal tudsz meggyógyulni és azt se,hogy körülötted mindenki hülye..-.-"

te szintén félreértettél, tudod nem találok már semmi megoldást, roaccutant nem akarok szedni, mert az meg durva hormonszer, és nem az elkeseredettségembe akarok belebújni és menekülni a hülyeségbe, csak egyszerűen ráébredtem az évek során hogy mennyire rossz irányba visznek a gondolataim

nem tartom hülyének az embereket, egyszerűen a legtöbb számomra unalmas, ugyanúgy ahogy én is nekik, de ha megnéznéd a baráti körömet(egy barátom van) , rájönnél hogy bazira a nem nagyképűk közül valók vagyunk


6/6 majd megnézem köszi:)

2012. ápr. 28. 22:42
 8/13 anonim ***** válasza:

Balogh Béla Cd-t szerezz be.Esténként hallgasd végig.Kb fél óra.Eleinte nagyon idegesített a pasas,de egy idő után elkezdtem érteni mit miért mond.Nekem a beilleszkedési problémáimon sokat segített.Önbizalmam is egészséges mértékre gyarapodott.Nem beszélve arról, hogy a pánikbetegségem kordában tudom tartani.

Roacuttant ne szedj,az borzalamsan tönkrevág.Inkább próbáld ki a teafaolajat.Tonikkal töröld át az arcod, majd ecseteld le a pattanásokat az olajjal.Néha azért hidratáld is a bőröd és heti 1-szer radírozd.Tudom fiúknak ez kellemetlen, de megéri:) Napi 2 perc.

Remélem jobban leszel.

2012. ápr. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
Ilyen testi betegségen nem segítenek a gondolatok.
2012. ápr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Pietrosol ***** válasza:
100%

Szerintem a testi tünetek mindig mentális problémákra utalnak!

Ha nem érzed magad túl fiatalnak,ugorj neki és térképezd fel e belsődet!

A leírtak alapján az emésztés,kiválasztás és az elsődleges védekezéssel vannak gondjaid,testi tünetként.

Ezt próbáld meg mentális vonalon értelmezni!


A leírtak alapján úgy tűnik sokat rágódsz a semmin,különválasztod magad a többiektől,és fogalmad sincs,hogy mi módon védekezz az ellen amit te gondolsz másokról!

2012. ápr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!