Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sikerült valakinek homeopátiás...

Sikerült valakinek homeopátiás úton vagy önerőből kigyógyulnia a szorongásos és pánikos bajaiból?

Figyelt kérdés
5 hónapja szültem és azóta nagyon rossz. Előtte évi 1 pánikkal megúsztam, de most állandóan szédelgek, fáradt és gyenge vagyok, betegségeket képzelek be,remegés, végtag fájdalom.vérképem jó, nem vagyok vérszegény vagy pajzsmirigy problémás. állandóan jár az agyam, minden nap egy kűzdelem.A babával jól megvagyunk, amúgy semmi gond, de a férjemmel megromlott a kapcsolatunk a szülés óta, azóta vannak nap szinten problémáim. Hogyan másszak ki belőle? Nem akarok nyugtatót és egyebeket szedni.Egyszer már sikerült kimásznom, de ez az új helyzet is itt van most a babával, hogyan tovább?
2010. okt. 13. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:

lehet hogy nem fogod elhinni, de a magnézium és kalcium hiánynak lehetnek ilyen tünetei. Egy héten át igyál meg ilyen pezsgő tablettát és segíteni fog, van ilyen hogy Kalcium-Magnezium pezsgő tabl vagy ha nincs akkor külön külön igyad.

Ha ez sem, akkor próbáld a HOVA tablettát

Ha ez sem akkor van olyan hogy autogén tréning, pszihológushoz el lehet menni, aki megtanítja.

Nem vagy egyedül ezzel a problémával és hidd el hogy orvosolható a dolog. Sok sikert.

2010. okt. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok,és ahogy az első írta nekem is magnézium és kálcium hiányt mondtak.
2010. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első vagyok, nekem mindkét gyereknél jelentkezett a szorongás, kb 6-7 hónapos korban, mikor vmi nagyobb hormonális változáson mentem át (ekkor még szoptattam őket). nekem tényleg segítettek a felsorolt dolgok
2010. okt. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a válaszokat, egy picit megnyugodtam. Sedatif pc-t próbálok, de eddig semmi, 3 napja szedem. Utolsónak, Te már egyszer válaszoltál nekem szerintem, amikor azt kérdeztem, hogy lehet-e a fáradtságtól nagyon rosszul lenni fizikailag és lelkileg, ugye?

Azt hittem egyedül vagyok a bajommal és minden anyuka fitt, vidám és bírja a strapát tökéletesen...

2010. okt. 13. 19:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocs, ha butaság amit kérdezek, de autogén tréning nincs dvd-n vagy könyv?
2010. okt. 13. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a gyerekem 1 éves koráig voltam fáradt, szédelgős, ideges. Azóta meg mintha kicseréltek volna, az ellenkezője. Energikus, ált. jókedvű és nyugodt vagyok. Na persze nem mindig.És ez a betegséget beképzelős dolog nálam is létezik sajnos, ezt még le kell küzdenem. Szóval szerintem az idő is megoldhatja a dolgot - legalábbis nagy részét! :)
2010. okt. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. és 3. vagyok. nem én válaszoltam a másik kérdésedre.

nem néztem utána, de szerintem ezt a tréninget nem lehet megvenni, csak a pszihológus tudja megtanítani. de elég néhány alkalommal elmenni és utána tudod egyedül csinálni otthon. És nem drága, én a kórházba jártam hozzá és 2000 ft-ot adtam alkalmanként

2010. okt. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!