Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ezen agykontroll segítene?

Ezen agykontroll segítene?

Figyelt kérdés

amióta gyerekeim vannak,szörnyű rémképek gyötörnek. este lefekszem,már majdnem aludnék amikor olyan képek villannak be,h háború van, a gyerekeimet épp bántják,fajtalankodni akarnak velük,stb. ilyenkor arra gondolok,h jó ötlet volt erre a világra gyereket szűlni,ki tudja mi lesz velük? tudom h ez butaság, ráadásul valós veszélynek nincsnek is kitéve,vigyázunk rájuk és igyekszünk jól nevelni őket,de ezek az érzések szörnyűek.


szeretnék pozitívabban gondolkodni-alapból pozitív vagyok,de ezeket a gondolatokat nem tudom irányítani.


köszönöm ha segítetek


2012. máj. 17. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán inkább keress fel egy pszichológust!
2012. máj. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem is vagy pszichológus, kineziológus (bár nem szeretem, de ilyesmikre ajánlják), esetleg egy **s utaztatás előző életbe. Nem kell hinni benne, tök szkeptikusan mentem el én is, hogy nem fogok olyanokat mondani, amit nem érzek, látok. Éber voltam végig és mégis kihozott belőlem olyan feszültségeket, érzéseket, hogy sikerült feldolgoznom a problémát.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2012. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
pszichológust semmiképp sem akarok. kineziológust lehet h kipróbálom,vagy a családállítást
2012. máj. 17. 10:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Pszichológust miért nem akarsz, szabad tudni?
2012. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mert az ő gondolkodásmódjuk távol áll az enyémtől
2012. máj. 17. 10:46
 6/8 anonim válasza:
ez a kijelentésed túl pejoratív a pszichológusokra nézve. hidd el, megfelelő szakembert találván, tudnál megoldást találni a problémádra!
2012. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem akarom a pszichológusokat megbántani,de amilyen vonalon ők alapvetően tanulnak-haladnak, az nem az én világom.
2012. máj. 18. 11:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is pszichológusnak tanulok, de én hiszek a spiritualitásban, előző életekben, agykontrollban, ilyesmikben. A legcélravezetőbb az lenne, ha keresnél egy parapszichológust, aki segít feltárni az előző életeid, mert minden bizonnyal ezek az álmaid előző életeidből származó események. A gyermekeid pedig talán ugyanazok a reinkarnációk, és lerendezetlen ügyeid, karmád van velük, amit a jelenlegi életed lehetővé tett megoldani, hiszen már megszülettek, jelen vannak az életedben. Írtad is: "Amióta gyerekeim vannak..." Sokat nyernél, tisztábban látnál, ha elmennél egy parapszichológushoz és feltárnád a segítségével a mostani életetekre vonatkozó életfeladatot, karmát.

Mindig is érdekeltek ezek a témák, mivel nekem is vannak olyan álmaim, ahol háborúban veszek részt, menekülök bennük, bujdosok, lelövök valakit, védek valakit, és vannak, amelyikben az álombéli gyermekem is szerepel. Ezekhez az álmokhoz mindig, kivétel nélkül erős érzelmek társulnak, és nagyon élethűek a helyszínek, és a történések is, mintha megtörtént volna, ezenkívül az ezekben az álmokban szereplőkhöz, ahogy az álombéli gyermekemhez is erős érzelmi kötődést érzek álmomban. Ez egyáltalán nem kitaláció, ezek hatására rengeteget olvastam már ilyen témákban, és hiszem, hogy ezek előző életek emlékképei. Aki nem hisz benne, az valószínűleg még nem élt át ilyen álmot.

Nem véletlen, hogy vannak ilyen álmaid, és az sem véletlen, hogy ezek hatására választ, illetve megoldást keresel. Hidd el, ha parapszichológus segítségével feltárod az előző életed, mindenre fény derül, és elmúlnak az ilyesféle álmaid. Rengeteget olvastam már róla, de Te is találhatsz reinkarnációval és regresszióval foglalatos e-book-okat. Remélem, sikerül mindenre választ találnod. :)

2012. máj. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!