Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontroll, mint fegyver!...

Az agykontroll, mint fegyver! Lehetséges?

Figyelt kérdés
ismerek néhány embert, aki azért akar agykontrollal foglalkozni, hogy egy másik embert tönkretegyen. ez lehetséges?
2012. máj. 10. 23:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és nagyon buták, ha ezt gondolják.
2012. máj. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
reméltem, hogy ezt a választ kapom. egyszerűen borzongat a tudat, hogy mennyire gonoszak és aljasak néhányan. és bár nem ide tartozik, de gyakran olyan emberek szörnyek, akikről azt gondolná az emberek, hogy értelmesek. de igazából, mélyen olyan romlottak, hogy komolyan mondom, fáj, és elakad a lélegzetem.
2012. máj. 11. 00:00
 3/22 anonim ***** válasza:
43%
Erre a földön csak a Reptoidok képesek, mert a Plejádiak már régen elmentek
2012. máj. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ezt kérdezd a CIA-től,ők kísérleteznek vele


Nem véletlenül vannak olyanok akik bekattantak,kinyítnak pár embert utánna meg mondták hogy hangokat hallottak amik arra utasították hogy öljenek

2012. máj. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha az agymosást agykontrollnak vesszük, akkor igen...
2012. máj. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Remélem nem lehetséges, mert az én rokonom is ezen ügyködik.
2012. máj. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
lehetséges.de elég nehéz kitanulni és olyan szintre fejleszteni.
2012. máj. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Nekem csak futólag akadt a kezembe a könyv az agykontrollról, de ott kb minden 2. sorban benne volt hogy NEM működik az agykontroll negativ érzelmekkel, meg másoknak nem lehet vele ártani, meg ilyesmi. Szóval szerintem az egész amugy sem ér valami sokat, és igy ha ég au iró is bevallja hogy nem működik, akkor biztos nem.
2012. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Először is. Az agykontrollal szinte bármit el lehet érni, ha elég magas szintre kifejleszted, és nem csak jó dolgokat. Ez egy nagy marhaság, hogy rossz dolgokra nem lehet használni.. Igenis lehet használni jó és rossz dolgokra egyaránt. Persze a könyvek azt írják, hogy csak pozitív dolgokra lehet használni, de ez természetes. A válasz lehetséges, csak rengeteget kell ahhoz fejleszteni. Üdv.
2012. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
például milyen oldalról kell megközelíteni egy másik ember tönkretételét? most nem arra gondolok, hogy én akarom ezt alkalmazni, de van egy olyan érzésem, hogy velem szemben akarják, vagy akarták, akár tették is.
2012. máj. 12. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!