Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan kezdjek neki a programo...

Hogyan kezdjek neki a programozásnak ha nincs hozzá kedvem és nem is hiszem, hogy lesz eredménye?

Figyelt kérdés

Magamat még csak valahogy tudnám programozni, de életkedvem sincs... Az meg, hogy a sors elém dobja a kedvemért azt a férfit akire várok ilyen elvárásokkal és akit még egyszer ennyire fogok szeretni, aki ezt ki tudja váltani belőlem, mintha be lennék rúgva annyira elgyengültem vele.

Tovább nehezíti a helyzetet, hogy nem vagyok egy hétköznapi bulizós, barátnőzős lány és nem is akarok az lenni, vega is vagyok, néhányan meg reflexből menekülnének ha megtudnák, hogy szilikonjaim vannak így is 75/B, de velük már elégedett vagyok. Mondjuk aki ennyitől elmenekül arra nem is biztos, hogy szükségem lehet, de mégis... Nem volt még barátom, vele viszont mindent el tudtam volna képzelni, hogy találhatnék olyat akivel megfelelünk egymásnak és azért lennénk együtt mert szerelmesek lennénk egymásba és nem vágyódnánk más után titokban. Esélytelennek látom, de ha másoknak sikerül akkor nekem se kizárt. Remélem én sem érek kevesebbet, mint azok akiknek van barátjuk és akikbe képesek beleszeretni. Eddig csak viszonzatlan szerelmeim voltak, pedig nem vagyok ronda. Nem tudom már mit kezdjek magammal, életem értelme lenne, hogy megtaláljam a társam...


21/l


2012. máj. 28. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Hiába kérdezed tőlünk, csak is magadnak teheted fel a kérdést, ha választ is szeretnél kapni rá. Mindenki a saját útját járja, az én utam az önmagam megvalósításához nem egyenlő a te utaddal. Így csak néhány közhelyet tudok ide bökni, ami bár hiába közhely, igaz alapokon nyugszik: a sorsod fölött csak is te állsz. A boldogságod te magad teremted meg, nem más. A szeretet benned növekszik és függetlennek kell lennie. Attól, hogy lesz egy pasid nem fog benned szeretet növekedni, maximum a nyomorodat oszthatod meg vele. Amíg nincs benned szeretet, addig nem tudsz adni. Söprögess a saját házad tájékán, majd koncentrálj a külvilágra. Én mindig is úgy élek, hogy tudom, a világ bennem van, nem pedig körülöttem. Vállalom önmagamért a felelősséget - ez az alap kulcs a boldogságomhoz. A szeretetemmel, a lélekjelenlétemmel, a boldogságommal pedig feljebb emelem a környezetem. Csak úgy tudok adni, csak először magamért teszek. Te is mozdulj meg magadért! Az akaraterő nagyon fontos egy bizonyos pontig. Jelenleg az elméd rabszolgája vagy. Ebből csak is akaraterővel tudsz kiszabadulni. Valósítsd meg önmagad - utána minden a helyén lesz, ennyi biztos.

Persze ha nem tudod magadért vállalni a felelősséget nyugodtan menj el hitgyülire, aztán kövess valami álszent papot aki Jézus nevében beszél, vagy csatlakozz valami világmegsemmisítő szektához, ahol füveztek egész nap. Én azt mondom, hogy legyél önmagad és ne állj sehova, maximum a sodrással szembe... légy lázadó természetedben. Egy egészséges életmód.

2012. máj. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem sincs most életkedvem,idősebb vagyok nálad.Olyan pasit akartam találni aki nagyon figyelmes,meg hasonlók,meg is kaptam.Egy jó nagy adag féltékenységi rohamokkal együtt,ami tönkre vágott mindent.Nem hiszem hogy találok még olyat akit ennyire közel tudok majd érezni magamhoz,csak sírni tudok ezen:)Csak lesz valahogy,eddig is volt,bár most nagyon negatív vagyok.
2012. máj. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszi, valahogy tudom ezeket, csak gyakorlatban nehéz megvalósítani, tehetetlen és kicsit tutyimutyi vagyok, hogy változtassak, mert így is kényelmes. Hatalmas akaraterő kéne összeszedni magam, főleg így, hogy a szerelem bizonytalan, de talán annak bizonyítékaként kapom majd meg, hogy rendbe hoztam magam.


Másodiknak, remélem jobb lesz neked is.

2012. máj. 29. 01:22
 4/9 anonim ***** válasza:
azt hittem gépen akarsz programozni xd
2012. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pont erről szól az egész. Muszáj megmozdulnod magadért. A szabadság soha nem fog kijárni kényelmes struccoknak.

http://www.youtube.com/watch?v=R9-absaBOyQ

2012. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, kell egy társ. De az életed értelme nem ez. Először is építsd fel magad. Aztán a jól felépített személyiség keressen magához társat. Ha még nem vagy Önmagad, akkor hogyan is találhatnál megfelelő társt? Nem tudhatod, milyet akarsz, milyen való hozzád. Előbb önmagadat szeresd. Ha már eltűnik a homlokodról a felirat: "engem úgyse lehet szeretni" akkor majd lesz társad. Ha felépíted magad, meg tudsz állni egyedül a viharban, akkor majd lesz társad, pedig nem fogod azt mondani, hogy ez az életed célja, mert már nem leszel szeretet-koldus társfüggő.
2012. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogyan ne ez legyen az életem értelme amikor nincs más vágyam az élettől...
2012. máj. 31. 02:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Amit az első válaszoló írt, kezeld fenntartásokkal.

Leírom, miért:

Ha mindenki boldogsága és sorsa saját magán múlna, akkor a Földön MINDENKI boldog lenne. Ehelyett a föld lakosságának nagy része tudatlan, szegény, beteg, boldogtalan.

Vannak egy kevesen, akiknek elég erejük van a saját életük megváltoztatására, a többiek viszont nem képesek erre. És ezek azok a kevesek, akik leoktatják a nagy többséget, holott ők még nem tapasztalták meg, milyen az, amikor valami nem megy. Újra és újra nem megy.


Egyébként a társad én vagyok, csak még nem tudod. :)

2012. jún. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

18:48

Az utolsó sort miből gondolod? :D

2012. jún. 6. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!