Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Jó-e az agykontrolltanfolyam?

Jó-e az agykontrolltanfolyam?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Kinek mi jött be? Hatásos-e?
2009. júl. 2. 15:33
 1/10 anonim válasza:
78%

Nekem hatásos volt, 9 éve voltam az elsőn, azóta 2 ismétlőn barátokkal.

Nekem eddig amiben segített: éretségi, nyelvvizsga, fogyás, főiskolai vizsgáim, szakdolgozat megírása, párkapcsolat, munkahely találás, különböző dolgok eladása, de igazából az élet minden területén lehet használni. Domján Lacit ajánlom, ha esetleg úgy döntesz mennél, zseniális és energikus ember!:-)

2009. júl. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem "alap", ha olyan a felfogásod.

Ha úgy állsz hozzá, ha valóban érdekel, az élet sok területén tudod használni.

Nekem is sokat segített pl. tanulásban, vizsgák, társtalálás, gyógyulás, gyógyítás és ált. az egész életemben.

2009. júl. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is nagyon bejött hasonló dolgokra, mint a fentieknek. Domján Laci tényleg szuper!
2009. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

nekem nem jött be. számomra nem volt hiteles. és nem az elmélettel van gondom, hanem azzaol hogy olyan dolgokat, amit el lehet normálisan magyarázni, azt az "agykontroll misztikumának" tálalta. és nagyon zavaró volt, hogy óránként 10 perc reklám a könyveiről. nem azért fizettem, hogy reklámot hallgassak. voltam sokkal jobb tanfolyamon is hasonló témában.


de nagyon sok embert ismerek, akinek bejöttt :)

2009. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
van olyan ismerősöm, akit ugy volt, h műteni kell. agykontroll (mindennapos gyakorlás..)után ment vissza,h akk jo műtik.. dokii meg nézett h nincs semmi baj.:))
2009. júl. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
64%
Ártani nem használ. A szervezőknek meg kivált hasznos.
2009. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én voltam, egyetlen könyvet sem ajánlott, úgy látszik, már más a módi. 4 napon keresztül nagyon érdekesen, korrektül bánt a társasággal, egyszer sem akartam elaludni rajta, pedig az nálam nagy szó. Szünetben, meg a végén lehetett böngészgetni a könyvek között, amik nem csak agykontrollosak voltak, hanem mindenféle, ezotéria, jóga, táplálkozás stb témában.

Egyet sajnálok csak, hogy nálam a parkolóhely találás nem működik :D Itt folyton minden dugig van, biztos csupa agykontrollos lakik a környéken és jobbak nálam :D

2009. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Nincs tudományos alapja.

[link]

2009. júl. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Lehet könyvből is tanulni agykontrollt és már sok-sok videó, cikk, könyv, fórum, stb. van a neten is.

Amiért jó a tanfolyam: a közösségi élmény varázsa, a hasonló érdeklődésű kedves "testvérek" jelenléte, mosolya, szavai szinte pótolhatatlanok. A hitet tartósabban erősíti mint bármilyen olvasott anyag. De ha nem tudsz eljutni rá, ezen ne rágódj, csak képzeld el, mintha ott lettél volna.

:-)

Sok sikert!

2010. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jedi akadémiát tudnám ajánlani, a Mind Trick-el többre mész.
2010. jún. 18. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!