Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Azt láttam a tvben, hogy...

Azt láttam a tvben, hogy lehetséges egy ilyen tudatos álmodás, amikor azt csinálok amit akarok, és onnan tudom hogy álmodok, hogy valami begyakorolt dolog jelzi (pl piros labda jön be az ablakon). Ez hogy lehetséges, mit kell érte tenni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A tudatos-álom.hu-n minden erről szóló információt megtalálsz,és vannak technikák is,hogy hogyan érd el,ha érdekel.Ha engem kérdezel a WBTB és a WILD a legjobb.Sok sikert!
2012. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Létezik tudatos álom, Én már kipróbáltam.

Igazából úgy nem megy , hogy , na ma erről arról szeretnék álmodni , de úgy igen , hogy álmom közepén , valahogy tudtam , hogy ez csak álom , és most bármit büntetlenül kipróbálhatok ! általában 180' fordulatot vesz az álmom , és több pasival szoktam egyszerre csinálni a nagyok dolgát :-)))))

Itt kiélem magam , már többször volt erre példa , és nem is kell szégyenkeznem , hiszen csak egy álom volt , de az eredmény ugyan az !:-))

2012. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
én gyakran rájövök hogy álmodok, a probléma az, hogy nem tudom irányítani, és olyanokat is csinálok, amiket nem szeretnék. ettől még nem rémálmok, csak vannak olyank amiket esetleg szivesen mellőzneék. : )
2012. jún. 9. 22:26
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

Próbáld meg úgy befolyásolni , hogy álmodban ki is mondod a dolgokat.

Ezt most nem szeretném , ........inkább azt szeretném , és indulj meg abba az irányba álmodban .

Ez most így bután hangzik és nem is tudom annyira elmondani , de én így tettem az elején ,

Elkiabáltam magam , hogy álljon meg minden , ez az én álmom , most úgy lesz ahogy én szeretném,

Ha -ha :-)))

Még most is nevetek rajta , mert nem felejtettem még el , nagyon jó kis álom volt , aztán a többinél , már elég volt hangtalanul befolyásolnom ,

Csak arra gondoltam amit vártam az álmomtól , és voálá

Terülj -terülj asztalkám


Viszont van amikor hangosan is beszélek ,a pasim fel is szokott ébredni rá , reggel meg meséli , hogy tudja , megint jó éjszakám volt :-)))))))))))

Hát igen , Ő nem rendelkezik azzal , már mint annyival , amiben álmomban részesülök ( és ritkán ,évi kb 5 alkalommal)

Többre meg nem vágyom , mert imádom a pasim , nem kellene több a való életben !!!

Erre jók az álmok :-)))))))) feltéve ha tudod befolyásolni :-)) sok sikert :-))

2012. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

És mi az amit nem szeretnél tenni , de még is megteszed ??

Vagy ellenkezője , mit akarsz elérni az álmod befolyásoltságával ??

2012. jún. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De nekem ez nem megy, hogy azt mondjam hogy most állj, mert például rájövök hogy álmodok, pl. abból hogy a hasam óriásira nőtt és szobrokat csinálok belőle, és ezt még viccesnek is tartom, de eszembe se jut hogy ezt abbahagyhatnám, vagy hasonlók, és egyszerűen hagyom hogy sodorjon az álom magával- néha még ilyenek is eszembe jutnak, hogy "na mostmár mindegy" (pl csúszok egy lejtőn, erre mellémjön egy üveg üdítő, beleiszok, ekkor rájövök hogy nem is szeretem, de ahelyett hogy kiköpném vagy ilyesmi, tovább iszom, mert "ha már elkezdtem mindegy" és anikor ilyen ponthoz érek, amit nem szeretnék és megsem akadályozom meg, mindig fölkelek, és rájövök hogy "fújj már" vagy hogy "ajj de balfzsz vagyok" és ennyi) és azon szeretnék változtatni, hogy az ilyen furcsaságoknál ne felébredjek(egyébként ilyenker 15-30 perccel az ébresztőm előtt szokott lenni) hanem nemet mondjak. és leginkább szórakozni szeretnék, pl repülni és fentről kiröhögni a többi embert hogy balf@szok én vagyok superman(:D) vagy hogy az ellenkező nem képviselőivel töltsek kis időt (khmm) ami a valóságban megvan, csak mondjuk egyszerre többel, vagy hírességekkel csinálni, vagy ha álmomban eljátszhatnám a gyűrűk ura trilógia minde egyes szereplőjét az első film elejétől a 3. végéig :D
2012. jún. 9. 22:59
 7/15 A kérdező kommentje:
amúgy nézegettem ezeket a technikákat, és nem csak időigényesek, még fáradt is leszek tőlük + nem is könnyűek
2012. jún. 9. 23:00
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

Jaaaaaaaajjjjjjjj, köszi ez nagyon jó volt , kacagtam is rendesen :-D


Bocsi , nem bántásnak szántam , de a hasad , az üdítő , superman , mer a tiológia , :-DDDDD


Nagyon jóóóóóóóóóóóóó


Hány éves vagy ?? mert lehet , hogy lelkileg , szellemileg mé meg kell érned

nem ?? ez is egy lehetséges válasz !!


Én is egy pár éve tudom csak , 25 körül voltam.

Szellemi inteligencia kérdése is lehet, most nem magamat fényezem :-I, hanem ha túl fiatal vagy , akkor lehet , hogy ez még......


Na érted ??? ugye???

2012. jún. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

Még egyszer elolvastam :)))))))

Még az jutott az eszembe , hogy igazából csak akkor próbáltam ki ez az álom befolyásolást , amikor szexről volt szó.

Ha viszont valami másról , ami rossz álom , akkor nem.

Kimerülten , akár pityeregve ébredtem , de tényleg most jut ezsemben , hogy azoknál eszembe sem jut , hogy változtassak , inkább sodródom az árral.

Lehet , hogy amit rossz álomnak könyvel el az agyunk , mi laikusok (nem úgy mint Kozsó) annyira lebénul az agyunk , hogy nem is tudunk ellene tenni , csak sodródunk.

Az uncsi álmokban van beleszólásom , amelyekben annyira unatkozom , hogy eszembe jut , ez csak álom , és akkor teszem amit kell.

Neked is a hasas álom rosszként van elkönyvelve, nézd meg akkor , amikor átlagos álmod van :-)

2012. jún. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Lefeküdtél álmodni , :-), vagy megsértődtél :-(
2012. jún. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!