Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az bizonyított, hogy agykontro...

Az bizonyított, hogy agykontroll segítségével testrészek megnöveszthetőek, de vajon kisebbíthetőek is?

Figyelt kérdés
Itt a magasságomra gondolok. Nagyon magas vagyok, és az egész eddigi életem meghatározta..egy lány.

2012. jún. 14. 12:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%

Hogy a fenébe ne, sőt mostanában nem-változtató műtétek helyett is, csak erősen rákoncentrálnak a páciensek, és már ki is nőtt, vagy eltűnt a kuki, elvégre ezek olyan tudományos dolgok, hogy ihajj.

Nőjj fel, agykontroll nem létezik, helyette inkább fogadd el saját magad, és megváltozhat az életed.

2012. jún. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Shaddark ***** válasza:

Sok előnye lehet az agykontrollnak, de ilyesmikre szerintem teljesen alkalmatlan.

Az alapítója, Silva pl. tele van kiütésekkel, ilyen elég ronda ragyás arccal járt fellépni tv-ben.

Ezen bizti nem segyt pl. ha neki nem ment senkinek, testrészeket meg...

Nem azt mondom hogy az egész humbug, sok előnye lehet de nem a fizikai törvények felett álló valami az amivel meghosszabíthatod a karod :)

A magasság mint probléma pedig benned van, ezt kellene feloldanod, megtanulni elfogadni magad.

Ez viszont tényleg csodaszer, én pl. ismerek bűn ronda fiúkat akik bárkit fel tudnak szedni - mert elfogadták magukat és onnantól mindenki más is elfogadja őket.

Osho-t és Müller Pétert kellene olvasnod Silva helyett egy ideig, az többet segítene mint a növés.

2012. jún. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Bizonyított? Mutasd már azokat a bizonyítékokat pls.


S mennyi az a nagyon magas?

2012. jún. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Könyvében olvastam, pl. valakinek 3 centivel rövidebb volt az egyik lába, mint a másik, és megnövesztette

Amúgy 176-7 cm vagyok, és igazából az a legrosszabb, hogy nem találok magamhoz magas fiút (aki passzol is mindenben), csak talán egymagasat

2012. jún. 14. 15:25
 5/23 Shaddark ***** válasza:

Mert ha nem elég magas akkor nem "passzol" hozzád?

Hát... Nem adsz túl sokat esetleg a környezeted elvárásaira?

Próbálj meg úgy élni hogy magadnak akarsz megfelelni, nem a szomszédoknak, barátoknak, akárkiknek. A magasság szerintem egy párkapcsolatban a 300.-ik helyen van fontossági sorrendben, tartok tőle ha mindenki megyníúlna az országban holnapra 190cm.-re neked akkor is sok kapcsolat kellene mire odáig Fejlődsz hogy rágyere hogy mik a fontos dolgok az életben.

Tényleg bele kellene lapoznod néhány Osho könyvbe Pl. Az élet misztériumai, mert amíg mások elvárásainak akarsz megfelelni semmi esélyed a boldogságra.

2012. jún. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

naponta látod magad a tükörbe így soha a büdös életbe nem lesz benned elég hit arra hogy kisebb legyél(am teljesen jó vagy nem tom mit kell izélni)


kb olyan ez mint mikor az átlagembert megkérik hogy fussa le a 100 métert 10-11 mp körül.. semmi esélye nincs.

kis sikerek nélkül ne akarj nagy sikereket mert nem fognak bejönni azt előre mondom, mindent lépésről lépésre építs fel.


és nem állítom, hogy minden lehetséges, mivel messze nem tapasztaltam még ekkora sikereket, de már kisebbeket igen amikről eleinte csak félve mertem hinni

sok sikert:)

2012. jún. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Shaddark ***** válasza:

Ne is állítsd, ha sikerülne élete végéig megélne belőle akkora tudományos csoda lenne.

Tényleg hogy lehet egy jónak induló valamiből ilyen szélhámosság?

A szerző ír mostanában ilyeneket (10 éve olvastam talán még az alapművet, akkor még teljesen értelmes dolgok voltak benne) újabban, vagy ti találjátok ki ezeket?

Amúgy ezek szerint megoldható a probléma, guggolva jársz hogy ne tűnjön nagy munkának és hiszel benne...

De én még mindig könyebb és hosszútávon kifizetődőbb útnak tartom a lelki fejlődést, teljesen mindegy lessz akkor milyen magas vagy vagy más milyen magas, mégis boldogabb leszel mint bárki más. Nem kell ehhez mágia...

2012. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Sylva már halott egy ideje. Amúgy milyen jónak induló dolog? Összeollózott pár önhipnózisról szóló könyvet és megküldte egy rakat ezotériával. Már a legelső könyveiben is szó volt arról, hogy ha csinálod az agykontrollt akkor nyersz az ötös lottón meg a lóversenyen szóval neki igen nagy szerepe volt abban, hogy ez az egész elindult a "vonzás törvénye" baromság felé.
2012. jún. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Shaddark ***** válasza:

Ez az ollózás azért nem sikerült olyan rosszul...

Amit elkezdett tanítani sokáig amolyan állami titokként kezelt dolog volt - hipnózissal foglalkozók ma se naon vannak szabadpiacon, a 99%-uk hát... Kb úgy nyomják mint én :)

Amit jónak találtam: Különböző memória tárolási technikák, alfa állapotban való programozhatóság lehetőségei (ma már nyelveket is tanítanak így). Pozitív életszemlélet bevezetése (máshol is van tudom, de ezek kezdték ha jól emlékszem). Problémamegoldásra technikák, pohár víz, elmetükre, éjszakai programozás.

Úgy gondolom és tapasztalom (de nem foglalkozom vele, utoljára több mint 10 éve próbáltam) hogy vannak dolgok amiben nagy segítség lehet - tanulási készség fejlesztése akinek rosszul megy a magolás, drogról (bár nem láttam még agykontrollos drogost D )dohányzásról leszokás,

fogyókúra, és úgy általában az élethez való pozitív hozzáállás. Ha elhiszi hogy sikerül "mágiával" nagyobb esélye van mindenre mert a magabiztosság igenis sokat számít mindenben, álláskereséstől problémamegoldásig. Én csak pozitív változást láttam azokban akik csinálták 10 éve. De. Akkoriban szó sem volt levágott kezek visszanövesztéséről, úristen... Valami fura mágikus tudássá deformálódott ami egy sima eszközkészlet volt.

Én mondjuk sose voltam profi vagy ilyesmi, inkább csak az újdonság és érdekesség miatt foglalkoztam vele, sose voltam vaskalapos aki elutasít minden újat. Elismerem vannak akiknek nincs is szükségük rá, nekem se jutott eszembe 10 éve hogy leporoljam a tudásom mert meg tudok oldani mindent amit kell. De nem mindenki ilyen, te nem ismersz folyton panaszkodó, siránkozó embereket? Gondolj bele hogy ha pozitívvá válnak és nem fárasztanak le már megérte :)

2012. jún. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Shaddark ***** válasza:
Jah, azt kifelejtettem hogy nem, ezeket nem ő találta ki csak összerakta - de szerintem jó munka, jobb mint ha nem csinálja meg mert akik foglalkoztak vele azok elméleti síkon elvitatkoztak volna róla még 3000-ig...
2012. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!