Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Melyik HÁZI Agykontroll...

Melyik HÁZI Agykontroll tanfolyam csomagot érdemes megrendelni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Már régóta elszeretnék menni, egy agykontroll tanfolyam,ra csak nincs a közelben,stb...

Az agykontroll.hu oldalon van egy webáruház, ahol lehet rendelni csomagot, ami segítségével otthon is meglehet tanulni pár dolgot.

16 éves vagyok és a tanulás nehezen megy.

Nem tudom eldönteni, hogy a villámolvasásos csomagot rendeljem 20.000 Ft-ért, vagy a hatékony tanulás mesterfogásai csomagot 10.000 Ft-ért.

Kérem, csak a hozzá értők írjanak választ! Köszönöm előre is :)



2012. jún. 9. 17:52
 1/4 anonim válasza:
én csak a villámolvasást ismerem, azt én nagyon sokat tudtam használni, tényleg nagyon jó! A másikat viszont nem ismerem sajnos.
2012. jún. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lególcsóbbat ! Próbáld meg lealkudni, ha sikerül akkor már nem is kell a tanfolyam :D
2012. jún. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Katy123789 válasza:
Én is szeretném elsajátítani, de én is így vagyok vele hogy messze van..:/ Nekem anyu tudott mindent, de már nem megy neki..:/ De nagyon jó dolog. Érdemes megtanulni! Csak az a baj, sok olyan eberről hallottam, aki megrendelte, de nem sikerült neki otthon.. Szóval vagy sikerrel jársz, és sikerül, vagy elcseszel 20 ezer ft-ot..:| De ha engem kérdezel, akkor inkább már a 10 ezer ft-osat..:) Mert ha nem sikerül, nem buksz annyit, ha meg sikerül utána érdemes a villámolvasást is! Azzal többre mész.. Csak drágább.. Ahogy látod!:D Sok sikert kívánok hozzá:)
2012. szept. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megrendeltem a hatékony tanulás mesterfogásait :)

Egész jó dolgok vannak benne, csak már egyszer megnéztem nyár elején több mint 3 óra (talán még 4 is) és újra meg kéne nézni, csak nincs hozzá nagyon türelmem de meglesz :)

2012. szept. 19. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!