Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ti mit ajánlatok (bővebben lent)?

Ti mit ajánlatok (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van, hogy szeretnék kicsit feszültséget oldani, és nem tudom hogy igazából mivel tudnám. Elég ideges típus lettem az elmúlt 2 évben, és ezen kellene valahogy változtatnom, míg pchiologus szerint jól vagyok, én tudom hogy néha sőt mindig ideges leszek, apróságokon is, és ez más szemében kicsit kiábrándító is szokott lenni.


szóval valami feszültségoldó dolgokat keresek, amit tán itthon is lehetne csinálni.


2012. jún. 29. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Chikung,vagy tai-chi, ha a testgyakorlást kedveled, ha pedig inkább elfogyasztanád a megoldást, akkor citromfű, vagy levendulatea. Az enyhébb tüneteket megszüntetik, és elég belőlük napi 1-2 csésze is. A levendula főleg este elalvás előtt hatásos, a citromfű bármikor. A macskagyökeret azért nem ajánlom, mert olyan íze van, mint a bagzó kanmacska szaga. Szóval nem kellemes.
2012. jún. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, megnéztem, szerintem ki is probálom mind (macskafüvet is) bár, amit olvastam kissé fura:


"1 teáskanál drogból 1,5 dl vízzel forrázatot készítünk, 10 percig állni hagyjuk, majd leszűrjük. Napi adagja 3-4 gramm, a forrázat este, lefekvéskor fogyasztva kellemesen nyugtat. "

- Drog? Levendulavirág


"Érzékeny, világos bőrűeknek nem ajánlott a készítmény használata napozás idején, és szolárium használata esetén, mert bőrpírt okozhat. "


Ez meg egy vegyes teafű-höz volt odaírva, ami

orbáncfű/citromfű/macskagyökér/levendula/komlóvirág.

2012. jún. 29. 17:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a Tai Chi-t, heti kétszer 2 óra, azonkívül az orbáncfűből készült teaesetleg a komló virága. Herbáriában kapható szárított formában mindkettő.
2012. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lilith1994 ***** válasza:
mg tablettát ajánlom vagy citrom füvet. próbálkozhatnál meditálással is. nekem ezek váltak be. A macska gyökér vagy fű...hát egyrészt büdös másrészt én nagyon olyan voltam mintha be lennék gyógyszerezve. Hogyha természetes összetevőkből szeretnél szedni gyógyszer szerűséget, akkor sedatif Pc.
2012. jún. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A drog jelentése hatóanyaggal bíró növényi rész. A gyógynövények felhasználásra kerülő részeit hívja a szaknyelv drognak. Tulajdonképpen a gyógynövényekre alkalmazott szakkifejezésből tevődött át a szó a mindennapi életbe, ugyanis a drogok eredetileg növényi eredetűek voltak, lásd mákból ópium, koka cserjéből kokain, vagy a marihuana. Ezeket mind gyógynövényként is használták annak idején, és van ahol most is használják. A szintetikus drogok elterjedésével kezdett a szó elcsúszni az eredeti értelmétől.
2012. jún. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja igen, az orbáncfű. Az antidepresszáns, nem nyugtató, és ha érzékeny vagy rá akkor allergiás reakciót válthat ki. Ha nem, akkor pedig fényérzékenységet. És az orbáncfüvet nem lehet gyógyszerekkel együtt inni.
2012. jún. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
fényérzékeny vagyok örököltem állítólag.
2012. jún. 30. 08:46
 8/8 valaki.dsd válasza:
Meditáció lélegezz méllyeket jó dolgokra gondolj vagy sibizz egy jót.
2012. júl. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!