Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollosok! Mit ajánlátok...

Agykontrollosok! Mit ajánlátok annak, aki nem bírja tartani a határt evésben?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy mit hogy kéne, miből mennyit, de nem tudom betartani..Mit mondogassak magamnak, hogy tartsam a lelket magamban?
2010. máj. 26. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:

az előző nem volt agykontrolos, ugyanis egy ilyen tudja, hogy az agyad nem ismeri fel a "nem" szót tehát ha ezt ismételgeted: nem eszek, nem eszek, nem eszek, azzal ezt fogod elérni: éhes vagyok, éhes vagyok, enni akarok.


Mondd ezt: nemsokárra fürdőruhaszezon, tényleg meg kell ennem?

Beszélgess magaddal, ami ugyan az őrület első jele, de ezzel ne törődj.


Ha szembesíted magadat a tényekkel, vagyis belenézel a tükörbe, vagy egy kihízott farmerra gondolsz, tuti, hogy elmegy az étvágyad.

2010. máj. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nem vagyok ugyan agykontrollos, de Én egyszerűbben csináltam ezt! Nem ettem 1hétig! Lehet nem hiszed el! De komoly! Egyszerűen eltereltem a figyelmem az élelemről! Ha meg valakit enni láttam akkor arrébb vonultam és elkezdem az agyamat ösztönözni arra, hogy nem szabad, gondolj valami másra, és nekem összejött!
2010. máj. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

ELég csak átgondolni mit eszel meg.

Ha belegondolok pl. egy jó kis sütinél: van nekem erre szükségem?

Nézzük az alapanyagokat: margarin, liszt, ízfokozó, cukor, ha tejszínhab is van rajta, akkor növényi eredetű zsír ....és már nincs is kedvem megenni.


Szalámi: zsír, selejt húsok, bőrke, szőr, ízfokozók...


Csoki: cukor, hidrogénezett növényi zsír, kakaópor, tejsavó...a legtöbben alig van kakaó, barna cukor ízű zsírt eszel.


Aztán mindez egy jó kis salátánál: rengeteg vitamin ami kell a hajamnak és a bőrömnek...hmm...jöhet. :)

2010. máj. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ööö. lehet, hogy kicsit durva, mi több borzalmas és gusztustalan, de nézz puruttya extrémet. tegnap ebéd előtt kicsit ránéztem, és alig ment le a falat a torkomon.


vagy nekem még az is bejött, ha nem ettem túl sós vagy túl édes ételeket, mert utána mindig nagyon kívántam az ellenkezőjét, és dupla annyit ettem mint a normális.


az is jó, ha elképzeled magad karcsún, mondogatod magadnak, hogy fogyni fogok, szép leszek, stb.

semmi negatív, csak pozitív dolgokat gondolj és mondogass!

ja, és mozogj. akár az is jó, ha busz vagy kocsi helyett gyalogolsz reggelente suliba vagy melóba. feltéve ha nem a világ másik végén van :) vagy hazafelé sétálsz, akkor úgy sem kell rohannod.

2010. máj. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azokat az ételeket kell mindig elképzelni, amiket ezentúl enni akarsz. képzeletbeli képernyőre rávetíteni meditációs állapotban a 'rossz' ételeket, áthúzni, és helyére odaképzelni mindazt, amiket enned kéne. és kipipálni.
2010. máj. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kösziköszi, most voltam a konyhában, egy kis fagyit keresni, de inkább ittam egy kis limonádét cukor nélkül:p
2010. máj. 27. 21:52
 7/8 A kérdező kommentje:
aa csokis süti mellett meg csak úgy elsuhantam!!!
2010. máj. 27. 21:53
 8/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Szokáskontroll!

Lásd magad úgy (képzeletben), hogy csak indokolt esetben eszel, egészséges dolgokat és csakis mértékkel.

Más:

KÉrdezd meg minden falat előtt, hogy ez a falat szükséges-e ahhoz, hogy jobban érezzem magam?

2010. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!