Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi a véleményetek? (lent)

Mi a véleményetek? (lent)

Figyelt kérdés
Sokszor nagyon fura álmaim vannak,egy egészen más világban vagyok,emberekkel találkozok és beszélgetek.Volt egy álmom amelyben láttam a napfelkeltét ,és el kellett válnom az ottani személyektől(minden nagyon élethű volt).Gyakran nagyon durván kiráz a hideg,az egész testemen,ilyenkór azt érzem mintha tudnék valamit amit más nem.(nem önthető szavakba).17 éves vagyok.

2012. júl. 1. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha kicsit régebb óta figyeled az oldalt, láthatod, hogy a mai 17 éveseknek nagyon nehéz életük van... Majd idővel normálisabb leszel, csak várd ki
2012. júl. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Álomfejtő Főhekus válasza:


Nem jelent semmit. Vannak egészen valószerű álmok is, és olyanok is, amelyek a valóság darabkáit hordozzák, de mivel nem éber a tudatod, összemosódnak, megkeverednek a részletek.

2012. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyszer azt álmodtam, hogy nagymamáméknál vagyok. Nagyon életszerű volt minden, aztán mikor kimentem az udvarra láttam, hogy ott a kutya, aki évekkel ezelőtt meghalt, vissza mentem megkérdeztem, hogy mi ez, erre azt mondták, hogy ez a valóság, a kutya meg soha nem halt meg és, hogy hülyeségeket beszélek. Az álom tényleg nagyon valóságos volt, csak a kutya bosszantott.

Semmit nem jelentett az álom, akár mennyire élethű.

2012. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Minden álom jelent valamit. Ez is, kérd ki egy olyan illető tanácsát, aki ért is az álomfejtéshez. Vagy, álmoskönyv...

De hallottam már olyanról, hogy valaki az előző életéről álmodik. Próbáld kideríteni, miért álmodsz ilyeneket, és akkor lehet hogy találsz rá megoldást is.

2012. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
ez semmi egy szer aztálmodtam hogy freddy meggölt
2012. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első, ne írkálj hülyeséget, ő most is normális. Az álmok gyakran irracionálisak és sokszor nem épp az ébrenléti logikánkkal értelmezhetőek. Szimbolizmus mentén érdemes fejtegetni őket. Én pl. szeretek álmodni, teljesen gőzkieresztetten ébredek, főleg 1-1 akciódús álom után. Szóval az álmok fontosak, örüljön neki a kérdező, hogy ilyen jókat megél, akár blogot is írhat belőle vagy egy jó sci-fi alapja is lehet, ha van ehhez affinitása, nemhogy még rosszul kéne éreznie magát. Nem kell!
2012. júl. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
AgykonTROLL vagy :D
2012. júl. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.(AgykonTROLL nagyon tetszik:)))
2012. júl. 13. 08:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Olvastam egyszer vhol, h amikor almodik az ember, a lelke kalandozik mas dimenziokban. Persze ez nem minden alomra ervenyes, van, amiket az agymukodes general, esetleg a sok nehez kaja amit lefekves elott benyomtal. :)
2012. júl. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!