Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal lehetséges a...

Agykontrollal lehetséges a saját szenvedésemet a másikra áthárítani?

Figyelt kérdés
ha ö okozta nekem ezeket, tehát lényegében én csak visszakuldom, ö olyan szarul lesz mint most én, én meg elszívom az energiáját, szoval kicserélem. lehet ezt?
2012. júl. 7. 17:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
leegyszerusítve lehet e agykontrollal kárt okozni másnak?
2012. júl. 7. 17:57
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem! Szerencsére ez nem működik!!!
2012. júl. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Persze, hogy lehet, ha olyan szinten van egy illető, akár a másikat is megtudná ölni az elme erejével, vagy valamilyen elemet odairányítva hozzá, amire ő úgy reagál, hogy nem élné túl. Tehát a lehetőségek végtelenek, csak erős lélek, és tudás szükséges hozzá.
2012. júl. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
oké, hogy kezdjek hozzá? mi a technika erre?
2012. júl. 7. 18:22
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Agykontrollal nem lehet kárt okozni, neked se okozott senki kárt agykontrollal, biztos lehetsz benne.

Ez biológiai képtelenség.

Ha mégis ezt akarod, az első lépés egy néhány millió éves evolúciós mentális fejlődés. Hajrá.

2012. júl. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Nekem a tanfolyamon azt tanították, hogyha a másiknak rosszat akarunk az ránk fog visszajönni. Szerintem egy kicsit még próbálj kitartani. Ha te akarnál rosszat, akkor nagyon valószínű, hogy neked lenne az a bajod, amit a másiknak szántál.

Nagyon sok kitartást kívánok.

2012. júl. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Soha ne okozz másiknak fájdalmat.

Soha ne használd fel a tudást mások ártására, az nem helyén való, ezért nem osztja meg senki a tudást, mert mindenki csak öldökölné a másikat, pedig megbocsájtani a legnehezebb az embereknek, bár tudnám miért.

Lépj túl a fájdalmon. Lehet ezt kell megtapasztalnod, és a legnagyobb fájdalmas cselekedetet is megbocsájtanod. Ez egy lelki fejlődés, most ezt választottad magadnak ebben az életben.

A válasz a kérdésedre a sok rizs után, igen lehetséges. Csak kb nem ajánlott. Sokat kell törlesztened ha megteszed, de lehet nem tudod, mivel ez a TE SORSOD, KARMÁD amit NEKED kell megélned nem MÁSNAK!!!;)

2012. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Az agykontroll az önmagad feletti uralomról szól. Másoknak kárt okozni vele, legalábbis az egyszerű agykontrollal nem lehet. Amennyiben erre használod az elmédet, az károsodást fog szenvedni. Jó esetben is paranoia, és skizofrénia lesz az eredménye. A rosszabb eseteket meg hagyjuk.
2012. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Nem. Gondolj csak bele: ha valakinek ártani akarsz, akkor negatív gondolatok lesznek úrrá rajtad. És ettől csak neked lesz rossz.
2012. júl. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda és verd pofán sokkal egyszerűbb és hatásosabb mint ez a hókuszpókusz.
2012. júl. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!