Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez lehetséges agykontrollal?...

Ez lehetséges agykontrollal? Nagyon bízok benne.

Figyelt kérdés

1 hete szakítottunk a párommal,5 év után. Szeretem,és ő is engem,de ő most valahogy döntés képtelen,nem tudja mit akar. Barátnőmtől tudom,hogy elment Balatonra a hétvégére próbamunkára,és arra készülök,hogy lemegyek elé,és együtt jöjjünk haza,hogy tudjunk beszélgetni és elcsábíthassam(vagyis inkább visszacsábíthassam). Ha most rákészülök,ráállítom magam,hogy igenis elcsábíthatom,szép vagyok, van kisugárzásom,amiből látja,hogy mennyire szeretem és sikerül elcsábítanom,akkor ez segíthet?

Ne értsetek félre,nem várok tőle csodát,de nem szeretném,ha azt látná hogy izgulok,hogy kétségbe esek. Egy olyan lányt kell ott látnia,aki újra felébreszt benne mindent és aki képes küzdeni a szerelméért és változtatni dolgokon.


2012. máj. 26. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Légy magabiztos, de ne nyomulj.

Mondjuk ha én időt akarnék, és utánam jönne a volt párom, én inkább negatívan fognám fel. Hogy nem hagy nekem teret, nem ad levegőt, és amikor kérem, még akkor sem tartja tiszteletben a kérésem. Persze értékelném a ragaszkodását, de nem tetszene.

2012. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értésemre adta,hogy nem tetszett neki,hogy nem tartottam vissza,mikor költözött. Máskor mindig az ellentettjét teszem annak,amit megbeszélünk és hogy akkor miért nem így cselekedtem? Szerintem ez egyértelmű célzás...Azóta is keres,minden nap. vagy ír 1 sort,vagy kérdezgeti rólam a barátnőmet,vagy nézegeti az neten az adatlapomat és kommenteli a kiírásaimat.
2012. máj. 26. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy már más a helyzet. Akkor menj és beszélj vele. :)
2012. máj. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én is kb. 4-5 éve vagyok együtt a barátnőmmel. Lehet sokan kinevetnek, elítélnek, de én utána loholnék, annyira szeretem, más nem érdekel, nem tudok meglenni nélküle. Egyébként volt rá példa. Akkor fogom feladni kettőnket ha már nem szeret, és valóban mással lesz, nem csak mondja. Azt mondom neki amit érzek őszintén, akár publikusan is mások előtt, persze kulturáltan. Egyszer élek, és lehet hogy egyszer is szeretek ennyire, mivel nekem szó szerint ő az első. Aztán a férfi már egy roncs, nem tud már annyira szeretni. Legalább is óvatosabb lesz szerintem... F,27
2012. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én teljesen megértelek. Nem szégyen az,ha utána mész. Sokan lebeszélnének róla,de ne hagyd magad,sokszor igenis jó,ha a szívedre hallgatsz
2012. máj. 27. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!