Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A tudatos álmodás, valóban...

A tudatos álmodás, valóban alvásparalízishez vezethet?

Figyelt kérdés
Olvastam néhány helyen és nagyon megijedtem.Tényleg lehetséges az?
2012. júl. 16. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem... max ha a tudatos álmodáshoz vezető eszközöket valaki egészségtelenül alkalmazza...
2012. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mxxx ***** válasza:
fu bakker az alvásparalízis rohadt szar.. :/:/ ne tudd meg
2012. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minden alvással kapcsolatos tevékenység alvásparalízishez vezet, mivel minden alkalommal mikor elalszol fellép. Azonban ezt gondold át. Össze szoktad sz*rni magad a félelemtől elalváskor? Ugye, hogy nem (remélhetőleg).


Amikor felébred valaki és nem tud mozogni meg félelmeteseket hallucinál az az alvásparalízis hibás működése, nem hinném, hogy a TÁ kihatással lenne a felbukkanására.

2012. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vree ***** válasza:
Erősen kétlem hogy bármilyen kapcsolat lenne a kettő között.
2012. júl. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább fordítva, az alvásparalízis nagyon jó kiindulópont lehet, akár tudatos álmodáshoz vagy asztrálutazáshoz is.


Eleinte kicsit ijesztő lehet, az alvásparalízis lényege, hogy a tudatod éber, de a tested már alszik, így az izmaid nem reagálnak, amikor mozdulni szeretnél. Egyébként nem veszélyes, k

2012. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
... (folyt.) Egyébként nem veszélyes, kicsit kellemetlen lehet, amíg nem tudod, hogy működik.
2012. júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönök szépen minden választ:)
2012. júl. 16. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!