Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi történhetett?

Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Az édesanyámat láttam ma meginni egy pohár bort, és nem örültem, mert nem szeretem ha iszik. Mondtam is neki, hogy kiöntöm a mosogatóba. Aztán nem sokkal anya azzal jött, hogy eltűnt a bor és én öntöttem ki. Pedig életemre esküszöm, nem én voltam! De hova tűnt?

Azért írtam a kérdést ebbe a kategóriába, mert nem találok logikus magyarázatot, így arra gondoltam, lehet, hogy tudat nélkül cselekedtem és nem emlékszem rá? Mi lehetett? ez? Kérem segítsen valaki!



2012. júl. 22. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy láttad, hogy megitta. Akkor miért kérdés, hogy hova tűnt?:)
2012. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak egy pohárral ivott.
2012. júl. 22. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:

"Az édesanyámat láttam ma meginni egy pohár bort (...) Mondtam is neki, hogy kiöntöm a mosogatóba. Aztán nem sokkal anya azzal jött, hogy eltűnt a bor és én öntöttem ki. Pedig életemre esküszöm, nem én voltam! De hova tűnt?"


Ha megitta, mit akartál kiönteni?

2012. júl. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
"egy pohár bort" "egy pohár bort" "egy pohár bort" !!!!!
2012. júl. 22. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Buta! Megitta! Keressetek fel, egy anonim alkoholista klubbot, és hagy a maszlagot a csodáról!
2012. júl. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sőt egy orvost is, mer anyád hallucinál, ez már súlyos!
2012. júl. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ivott előtte rend szeressen? Minden nap? Ha meg iszik egy pohárral az miért gond? Egyébként szerintem direkt eltüntette.Régen a volt barátom vett nekem születés napomra egy Nivea ajándék csomagot volt benne arc tonik nappali, és éjszakai krém is.Március 14.e a szülinapom 19.n a nagymamájánál aludtunk Pesten. Mert börzére mentünk két napot árulni.Még nem használtam a tonikot egyáltalán és a nappali krémből is csak alig fogyott, de elvittem magammal mind a kettőt, és este amikor szerettem volna használni érdekes módon a krémből ami egy átlátszó tubusban volt a háromnegyede hiányzott, a tonikból legalább a fele.És amikor megkérdeztem mi történt akkor még én voltam a szar meg a szemétláda aki megvádolta.Szóval vannak ilyenek.
2012. júl. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kérdező Alcheimeres és elfelejtette azt amikor kiöntötte.
2012. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!