Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek csak az elmém...

Szerintetek csak az elmém játszott velem vagy valami természetfeletti történhetett?

Figyelt kérdés
Pár éve apám itthon halt meg betegség miatt.Miután elvitték a testét lehúztam az ágyát de előtte az ágy mellett álló járókeretét messzebb,a falhoz vittem hogy el tudjam kezdeni az ágynemű lehúzását.Már nem emlékszem miért de egy pillanatra kimentem a szobából és mikor visszaléptem döbbenten tapasztaltam hogy a keret ugyanúgy az ágy mellett állt mint az előbb.Azzal magyarázom magamnak ezt hogy felzaklatott lelkiállapotom miatt nem emlékeztem tisztán,talán csak akartam odatenni a keretet és mégsem tettem,ugyanakkor elég biztosan emlékszem rá hogy pedig odavittem a falhoz.
2012. ápr. 13. 00:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam hogy ekkor éppen senki más nem volt otthon,tehát nem lehetséges hogy ember arréb rakhatta volna.
2012. ápr. 13. 00:14
 2/4 Napkiraly ***** válasza:
tényleg úgy lehetett, hogy rosszul emlékszel, csak arrébb akartad vinni
2012. ápr. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is.Akkor viszont elmondhatom hogy soha semmi természetfeletti dolgot nem tapasztaltam életemben.
2012. ápr. 13. 01:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is emlékeztem már rosszul dolgokra. Például, hogy kihúztam a hajvasalót, miután az ágyamra raktam (a konnektornál van az ágy) és mégsem így történt. Vagy hogy nem vettem le takarékra a konvektort, közben mégis. Van ilyen.
2012. ápr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!