Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ti hisztek abban, hogy a...

Ti hisztek abban, hogy a különböző dolgokat mi magunk vonzzuk be az életünkbe?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy ami állandóan foglalkoztat bennünket, ami után kutatunk keresünk, ami gyakorlatilag egy percre sem hagyja nyugodni az elménket, az előbb utóbb bekövetkezik?

Vagy ez egy nagy hülyeség?

pl: ha valaki lottózik évek hosszú sora óta, és soha nem hagyja nyugodni a telitalálat lehetősége, és képzeletben már 1000szer el is költötte a megnyert pénzt, az be tudja vonzani az életébe a telitalálatot?


Sorry, ha rossz helyre írtam a kérdésem!


2012. júl. 24. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Így van. Sok embernek azért nem működik ez a vonzás törvénye, mert gyenge a lelke és az elméje, és ezért nem éri el ezt. A lelkünket meditációkkal és jógával tudjuk fejleszteni, felnyitni, és egyre jobban meditálunk annál jobban tudjuk manipulálni az anyagi világot.
2012. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet van benne valami. De pl én vonzottam be, hogy a mamám rákos legyen és fél év alatt elvigye a betegség? Majd én vonzottam be azt is, hogy a mama halála után, édesanyám is rákos legyen? Egyetlen fura dolgot tudok mondani ezzel kapcsolatban. Amikor a mamám az utolsó napjaiban volt, olyanokat hajtogatott, hogy minek éljen, amikor a lánya is rákos(vagyis anyukám). Aztán fél év múlva méhnyakrákot diagnosztizálnak nála. De ez biztos csak véletlen. Nem tudom, annyira szeretnék hinni abban, hogy be lehet vonzani a jó dolgokat. Lehet én csinálok rosszul valamit...
2012. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én hiszek ebben, igen. Csak abban nem hiszek, hogy ez bárki számára végrehajtható. Ha beleéljük magunkat, hogy az ember nem a test, hanem a benne élő lélek, akkor világos, hogy a lélek olyan testet választ, amelyben a karma szerinti tanulnivalóját megtapasztalhatja, megélheti. Ezek adott esetben nagyon kellemetlen sőt akár tragikus tapasztalatok. De ha megéljük, megszerezzük a felismerést, akkor végrehajtottuk a feladatunkat, és képesek leszünk egy magasabb tudatszinten új körülmények bevonzására.
2012. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én régebben "tudatlanul" vonzottam be dolgokat, egyszerűen elhittem hogy úgy lesz, ahogy elképzeltem és ezekre a dolgokra akkor tényleg szükségem volt!Megtörténtek.

Azóta nem kételkedem benne, hogy működik.

2012. júl. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem van amivel működik, van amivel nem. Valószínűleg nem mindent tudok igazán elhinni, hogy megtörténhet.

Konkrét példa: egyik nap beszélgettem chaten egy fiú ismerősömmel, és nagyon-nagyon szerettem volna találkozni vele, elképzeltem, hogy találkozunk és sétálunk, stb. Egy óra múlva írt egy sms-t, hogy ráérek-e másnap, összefuthatnánk :) De ugyanezzel a sráccal hiába képzelem el, hogy párként vagyunk együtt, eddig nem nagyon haladunk afelé... Deee még nem adtam fel és sokszor elképzelem és próbálom beleélni magam :)

24N

2012. aug. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!