Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a különböző...

Mi a véleményetek a különböző csillagjegyű emberekről tapasztalatok alapján?

Figyelt kérdés
A végére ne felejtsétek el a TI CSILLAGJEGYETEKET se! :) Csak kíváncsiságból. :)
2012. jún. 20. 17:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%

Akikről tudtam, hogy mikor születtek.


Halak - Szörnyű, állandóan vinnyog, semmi sem jó neki. Kamu a nagy önbizalma, valójában gyáva.

Szűz - Idegesítő, ha nem értesz vele egyet hülye vagy. Ne tartsd a barátodnak, mert ő sem tart annak, ezt azzal is bizonyítja, hogy ő sosem keres téged.

Bak - Kötekedő, mindenbe beleszól.

Skorpió - Hülye vagy.

Nyilas - Poénos, de mégsem. Egyébként nagy hazudozó.

Bika - Próbálkozhatsz vele haverkodni, úgysem fog menni.

Oroszlán - Nagyképű, ki vagyk-mi vagyok ember. Amúgy ostoba.


Persze ez inkább személyiség függő és nem a csillagjegyé.


Mérleg vagyok. :D

(ez a legszarabb jegy)

2012. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Jászay András ***** válasza:
51%

Szia!

Németh Ági asztrológus vagyok. A csillagjegy fogalmát kellene tisztáznunk. Mert 10 bolygóval dolgozik az asztrológus és 12 csillagjeggyel, vagy állatövi jeggyel, melyben a 10 bolygó minden horoszkópban másképpen helyezkedik el. Amit te kérdezel, egy bizonyos bolygóállás, a Nap állása. Ha a Napon kívül még más bolygók is tartózkodnak ebben a jegyben, akkor felerősödik a csillagjegy hatása. De van más szempont is. Az Ascendens uralkodó bolygójának helyzete. Ez már óra perc függő, és nem a napjegyhez kötődik. Ha valakinek az Ascendense uralkodója meghatározóbb, mint a Napjegye, akkor olyan lesz, mint az Ascendens uralkodójának jegye.

De vissza térve, amire te gondoltál:

A Kosok megfigyeléseim szerint bátrak, harcosak, merészek, és sokszor okoskodók.

A Bika jegyűek, inkább tartózkodók, biztonságra törekvők,kissé irigyek, és anyagiasak.

Az Ikrek jegyűek nagyon kíváncsiak, okosak, olvasottak, és mindig beütik a kezeiket, lábaikat.

A Rák jegyűek nagyon függenek a Hold járásától, szeszélyesek, hangulatuk változik gyüjtögetők, és harciasak.

Az Oroszlánok sokszor nagyképűek, nem szeretnek begombolt kabátban járni, nagylelkűek, és szeretnek csillogni.

A Szűz jegyűek mindent a helyére raknak, vitatkozók, és hipochoderek.

A Mérlegek mosolyogva is tudnak gyilkolni, kedvesek, de rendetlenek.

A Skorpiók féltékenyek, mindent kinyomoznak, titkolóznak.

A Nyilasok messzire vágynak,nagyotmondók, kutatók, állat és emberszeretők.

A Bak jegyűek, visszavonulnak, félnek a szegénységtől, építkeznek, terveznek, és csendesek, de nagyon megbízhatók.

A Vízöntőknek lételeme a szabadság, fegyelmezhetetlenek, de embereszeretők és segítőkészek, viccesek, hamar elpirulnak.

A Halak kicsúsznak minden probléma elől,sírósak, és feltétel nélkül tudnak szeretni.


Nyilas a Napjegyem, és Mérleg az Ascendensem

2012. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon szépen köszönöm ezt a tartalmas választ és a felvilágosítást! :)
2012. jún. 20. 20:00
 4/21 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne összeszedni, hogy az egyes jegyekre hány totálisan ellentmondó tulajdonságot állítottak már álítólagos "hozzáértők" akár csak ezen a fórumon is.


Amivel én tudok segíteni, az az, hogy az asztrológia számos kutatáson esett már át (én magam körülbelül 30 különböző vizsgálatról tudok). Ezek a vizsgálatok kivétel nélkül bebizonyították, hogy az asztrológiai jegyek és az emberke tulajdonságai közötti korreláció (kapcoslat) pontosan 0%. Tehát: teljesen hatástalan az azstrológia!


Ezt azonban nemcsak tudományos eszközökkel látható, hanem józan ésszel is. Gondoljuk végig: éppen azok a dolgok, tárgyak lennének hatással tulajdonságasinkra, amelyek a lehető legmesszebb vannak tőlünk a világegyetemben? A tömegvonzást szokták felhozni: először is az egy fizikai jelenség, amely nem hat fogalmakra (tulajdonságok). Másodszor ezen égitestek tömegvonzása tökéletesen elenyésző.


Az ember megszületik, barátai lesznek, tapasztalatai, pozitív és negatív élményei, tanárai, szülei, tanácsadói, környezete. Ezek vannak rá hatással, hát elképzelhető az józan ésszel, hogy ezektől erősebb hatású egy szinte elképzelhetetlen távolságban lévő égitest? (aminek ráadásul nincs érzékelhető kapcsolata velünk?).


Így tehát a kérdésedre válazsolva, a különböző csillagjegyű emberek, és ezzek visszatérek komoly tudósok (tehát nem önjelölt asztrológusok) tapasztalataira: pontosan ugyanolyan viszonyban állnak egymással, mint az ugyanolyan csillagjegyűek.

2012. jún. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

09:31

Minden csillagjegyen belül van harmonikus és diszharmonikus. Az amit te leírtál, befolyásolja,hogy harmonikus vagy diszharmonikus lesz valaki,de az asztrológiában akkor is van némi igazság hiába nem ért vele egyet mindenki,de kevés hozzá a Nap jegyünket ismerni,fontos a többi bolygó állása is.

2012. jún. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Egyfelől jó tulajdonság, 09.40-es válaszoló, hogy minden ellenérvet ügyesen ki tudtok kerülni valamivel, de ettől még kutatások bizonyították az azstrológia kudarcát, innen már nem hitkérdés a dolog!
2012. jún. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,a tapasztalataimat elfelejtettem leírni :

A Kosok Határozottnak tűnek , szeretnek sportolni,okosnak tartják magukat,amíg nem ártasz nekik addig jó indulatúak

A Bika jegyűek nehezen nyílnak meg, én a legtöbb bikában mindig csalódtam,de az egyik legjobb barátom is bika. Azt tapasztaltam,ha normális körülmények között nő fel,akkor megértő,kevésbé kétszínű,ha 'rossz társaságan' nőt fel,akkor kétszínűbb,érdek ember. De mind2 esetben azt tapasztaltam hogy nehezen nyílnak meg,megfontoltak,és anyagiasak

Az Ikrek jegyűek rendkívül tájékozottak,nagyon kíváncsi típusok. Ez lehet hogy sablon szövegnek tűnik,de tényleg nagyon sok ikrek ismerősöm van,2 közeli barátom ikrek,meg még jó pár ismerősöm és tanárom. Nem feltétlenül jó tanulók,de kíváncsi természetüknek köszönhetően olvasottak,műveltek.

A Rák jegyűek tényleg érzékenyek ,de idővel azért megedzőnek valamennyire,nagyon nehezen felejtenek,tényleg nagyon változik a hangulatuk . De sok minden nem igaz egy jegyre, ha egy rák kiegyensúlyozott akkor nem az a típus aki állandóan féltékeny,és másokba kapaszkodik,vagy érzelmileg zsarol mások. Az se igaz,hogy szeretnek otthon ülni. Egy kevésbé kiegyensúlyozott rák viszont tényleg hajlamos érzelmi zsarolásra,önsajnálatra , bezárkózásra. Ja és érzelmi evők. Én is rák vagyok,és nagyon sok rák ismerősöm van,szóval ezen a téren nagyon sok tapasztalatom van. A rákokra nagyon nagy hatással van a környezet.

Az Oroszlánok nagylelkűek. 2 legjobb barátom,és még nagyon sok ismerősöm oroszlán,és tényleg bármikor számíthatok rájuk. Valóban van önbizalmuk,de azt túlzásnak tartom hogy beképzeltek lennének. Őszinték. Talán kicsit szétszortak ,nem szoktak unatkozni,mindig csinálnak valamit!

A Szűz jegyűek területén van a legkevesebb tapasztalatom. Nekem nem tűnek túl őszintének,bár lehet ez azért van mert egy szűz jegyű se került hozzám.

A Mérlegeknek tényleg hatalmas stílus érzékük van,de nem biztos hogy ez egyből lejön. Az,hogy nem öltöznek mindig elég stílusosan,lehet azért is mert nincs rá elég pénzük,bár tudom ez rossz kifogásnak tűnik. vagy pl ott van az egyik ismerősöm mérleg,duci mert úgy nevelték,hogy mindig sok édeséget kapott,és sose erőltették neki a sportot,Ő még fiatal szóval az anyukája szabja meg neki,hogy mit vegyen fel,de ahogy beszélek vele,abból látom hogy a hajlam meg van benne! Viszont gyakran szeret felvágni,ez nyilván azért van mert nagyon szeretne központba kerülni,nem túl kiegyensúlyozott. A fiú mérleg barátaim szintén szeretnek stílusosok lenni,nagyon ígényesek, de egyáltalán nem túl nőiesek. érzékenyek,és fontos számukra,hogy műveltek legyenek,még akkor is ha gyakran nem ezt mutatják.

A Skorpiók nagyon harciasak. De tényleg,sok skórpióval találkoztam,és nagyon harciasak. Nagyapám is az,és nagyon sokat vitatkozok vele,a végén már kiabál,és meg is haragszik rám,hogy nem adtam neki igazat. Jól eltudok velük beszélni,de hosszútávon nem bírom , hogy gyakran okoskodnak. Egyébként a látszat gyakran nem ez..gyakran visszafogottnak tűnek mások előtt...

A Nyilasok szeretik ha pörög az élet,mondhatni örök gyerekek, a nyilas barátaimra nem feltétlenül jellemző hogy szeretnek tanulni,de olvasni többnyire szeretnek,nagyon érdeklődőek és műveltek. A felnőtt nyilasoknál azt tapasztalom,hogy szeretnek okoskodni. Egyébként szeretnek kirándulni is,ritkán unatkoznak.

A Bak jegyűek Zárkózottak , hűvösnek tűnek ,de amúgy elégé féltékenynek látom őket, és ha valaki tényleg kell nekik és már megbíznak benne,akkor nagyon is képesek beszélni az érzéseikről. Ezt tapasztalatból mondom! Ja,és többnyire okosak.

A Vízöntőknek örökfiatalok. Van egy ismerősöm bőven elmúlt 40 éves, de még mindig olyan mint egy tizen éves, bulizni jár, flörtöl, szereti a divatot, minden új divatra vevő,de egyáltalán nem majmolja,inkább saját stílust alakít ki belőle. Nem feltétlenül okos,de nagyon tájékozott. Nem a leghűségesebb jegy.

A Halak jegyűekről is nehezemre esik beszélni,mert volt 1-2 halak ismerősöm, de nem teljesen sikerült kiismernem őket. Én azt láttam rajtuk,hogy mindig nagyon határozottnak,és bátornak mutatják magukat, de bizonyos reakciójukból az jött le,hogy félénkek. Van amikor hajlamosak önsajnálatra, de ez nem olyan gyakran tör ki belőlük. Nem tudom mennyire megbízhatóak,még sose buktak le azzal hogy kibeszéltek volna. Hangulat emberek,ha nincs kedvük meghallgatni nem is fognak,maximum ha nagyon közel kerülsz hozzájuk,ami nagyon nehéz.

2012. jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
10:14,mégse utolsó voltam,hanem utolsó előtti..megelőztek :D
2012. jún. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
09:55 A tudósok állításait is megcáfolták már párszor ahogy fejlődött a világ.
2012. jún. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mindenre van válasz. Igen, megcáfolták már tudósok állításait is. Amit ma tudunk, az a ma tudása, értelemszerűen. A mai tudományos ismereteink pedig 100%-ban elvetik az asztrológia hatásosságát.
2012. jún. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!