Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy tudnám visszavonzani a...

Hogy tudnám visszavonzani a munkám?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó munkám és vissza szeretném kapni,de ezen már csak egy csoda segíthet.Adtok valami jó tippet?Mire gondoljak?

#munka #zurück
2012. aug. 14. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tudom. Gondolj egy számra, adj hozzá 4-et. Szorozd meg 2-vel, vonj ki belőle 6-ot, oszd el 2-vel. Most pedig vond ki belőle azt a számot, amire gondoltál. A végeredmény 1? Ha igen olvass tovább: Sehogy! Neked kell tenni érte, hogy vissza szerezhesd az állásod. Nem fogják a "varázslatok" megkönnyíteni a dolgodat, neked kell irányítanod az életedet. Ha valamit elrontottál, azt neked kell helyrehoznod, ha pedig nem a te hibád törődj bele, hogy az élet igazságtalan és keress más munkát. Ha kitartó és elszánt vagy, akkor az életed helyre jön.
2012. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az egyenes út a legtisztább. Hívd fel a főnököt/HR-est, és mondd meg neki, hogy szívesen dolgoznál nála/náluk.

Ha nemet mond, akkor legalább megpróbáltad.

2012. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezoterikával sehogy. Az elsőn hatalmasat nevettem... :)
2012. aug. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lol első hozzászólás, bravo


Egyébként sehogy, ez a bevonzás dolog csak egy jól hangzó placebo, ne várj csodát. Próbálj meg tudatosan tenni valamit az ügy érdekében és vállald az erőfeszítéseket.

2012. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!