Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szeretném megtanulni a telepat...

Szeretném megtanulni a telepatikus kommunikáció alapjait. Valaki segítene? Esetleg egy kisfilmből is sokat tanulhatnék.

Figyelt kérdés
Kérem azokat, akik nem hisznek benne, ne írkáljanak ide. a kérdés komoly, tényleg hiszek ezekben a dolgokban, hisz az agy csodákra képes. Annyi minden van amiről az emberiség (én sem) nem tud, és ezeket a dolgokat szeretném megtanulni, vagy legalább megismerni. Ha valaki segítene, nagyon megköszönném! Hallottam olyanrol, hogy 12.21. nem a világvége, hanem egy új kor (vas kor, azaz a mostani kor után, aranykor következik be) ezt lehetséges-e az ilyes féle "képességek" felerősödésének nevezni? Köszönöm előre is a válaszokat! :)

2012. aug. 16. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Dec.21 elméletekben nem hiszek! A telepátiához segítséget nem tudok,de ha próbálkozol és sikerül akkor az érdekelne!Egyébként már végeztek sok kísérletet és az egyik agyhullámos kísérlet elég meggyőző volt!Sok sikert!
2012. aug. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__agykontroll__1249543..

Nézd meg a 21. válaszolót! Egy régi ismerősöm, ért az ilyenekhez, ha gondolod írj neki privátot!

2012. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Én elküldtem a választ telepatikusan :)
2012. aug. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%

"Annyi minden van amiről az emberiség (én sem) nem tud..."


Akkor miből gondolod, hogy majd pont te fogod tudni? És ha nincs hozzá partner, akkor kivel akarsz gyakorolni?

2012. aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3%
December 21-én leigáznak téged a reptoidok.
2012. aug. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
2012. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Könyvet tudok ajánlani. Swami panchadasi-A harmadik szemtől a tisztánlátásig. Ez elég részletesen taglalja a telepátia alapjait is. Gyakorlatokat is ismertet hozzá. Ha alapvetően empatikus alkat vagy, akkor előnnyel indulsz. Ha nem, akkor csak gyakorlás kérdése. Jó tanulást.
2012. aug. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Ez az oldal is telepatikus kommunikációval foglalkozik, állatkommunikációval is, ajánlott irodalom is található ott: [link]
2018. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!