Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szubjektív kommunikáció,...

Szubjektív kommunikáció, gondolati üzenetküldés. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Szeretnék augusztus elején beiratkozni egy agykontroll tanfolyamra, de addig is ki szeretném próbálni ezt a technikát.

Olvastam, hogy este lefekvés előtt alfában el kell mondani az üzenetet és kérni kell, hogy a „vevő” ezt akkor kapja meg éjszaka, mikor a legfogékonyabb rá. Illetve valamilyen módon nappal is lehet üzenetet küldeni. Kérem, aki tud erről pontosabb információt, végzett már agykontroll tanfolyamot, esetleg sikeresen alkalmazza, vagy legalább ismeri ezt a technikát, az adjon nekem tanácsot!

A volt páromnak szeretnék üzenni (ő hagyott el engem egy hónapja), hogy nagyon szeretem és hiányzik, megbántott, de már nem haragszom rá, visszavárom. Sok mindenre rájöttem magammal kapcsolatban és úgy érzem, most már képes lennék boldoggá tenni őt.

Ő egyáltalán nem nyitott ezekre az ezoterikus dolgokra, de attól még elképzelhető, hogy fogadni tudja az üzenetet?

Hogyan csináljam?

Kérem, aki abszolút nem hisz ebben az egészben és csak hülyeségnek tartja, az kíméljen meg a lehúzó válaszától!

Köszönöm!


2011. júl. 16. 10:40
 1/9 Killgun ***** válasza:
49%
Ez nem agykontroll,ennek a neve telepátia.A vevőnek,és a fogadónak is alfában kell lennie,és ha ő nem fogékony az ezo ra,akkor nem fog menni.Elárulom,hogyan kell használn a telepátiát,de a te célodra a legmegfelelőbb egy látogatás :') Szóval:Mind a 2 fél lemegy alfába.Ilyenkor egymásra kell kapcsolódni,azaz érezni a másikat,szinte eggyé válni vele.Ezután a komunikálás úgy megy,hogy mivel "egyek" vagyotk,csak rágondolsz arra,amit mondani akarsz,elmondod magadban a mondatot,és az ő fejében is megjelenik amit mondani akarsz.Rengeteg gyakorlás,és 2 fél kell hozzá,azaz szerintem tényleg inkább hívd fel,beszéld meg vele.Sok sikert! :')
2011. júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

Sajnos nem hívhatom fel, és nem is akarom, neki azóta új nője van, rajtunk már csak a "varázslat" segítene....

De azért köszi mégegyszer!

2011. júl. 16. 21:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

De bizony ez is agykontroll. Röviden leírtam az alapokat itt az uccsó hozzászólásban: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__agykontroll__2002495..


Nem csak kétoldalú kommunikáció jöhet létre telepátia esetén, simán üzenhetsz bárkinek, mégha az semmiben sem hisz. Abban azonban igaza volt az előző válaszolónak, h mind2-en alfában kell lennetek.


Ezért is, meg minden másért érdemes elvégezned a tanfolyamot. Igaz sokba kerül, de az a pénz töredéke annak, amit nyerhetsz vele anyagilag és szellemileg is ;)

2011. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Azóta kaptam egy agykontrollos kis kézikönyvet egy tanfolyamot végzett barátnőmtől, és abban is így írják. Arra én is kíváncsi lennék, amit a másik topicban felvetett a kérdező, a többszöri éjszakai felébredésről. Nagyon megköszönném, ha nekem is leírnád majd, hogy milyen választ kaptál erre Domján Lászlótól.

Ha már kicsit jobban megy az alfa, elkezdek foglalkozni az elme tükre technikával is. Erről már tanultatok?

2011. júl. 19. 20:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

OK, majd megírom.

Az elmetükre-technikát vasárnap tanultuk, ez univerzálisan használható minden testi, szellemi, környezeti változás eléréséhez, amit az agykontroll határai megengednek.


Mivel ez az agykontroll egyik legfontosabb gyakorlata, ezért mindent pontosan csinálj a könyv szerint, semmit ne hagyj ki. Ha az eredmény hamarabb várható, de mégse sikerülne a cél elérése, ak gondold át, h mit csináltál rosszul, vágyad eljövetelét akár be is dátumozhatod. Ha így sem sikerülne, ak a pohár víz technikával tedd fel a kérdést, h miért nem sikerül, és megkapod a választ.

2011. júl. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha általában többször ébredsz fel álmodban, ak a telepátia programozása után az elsőnél kell elküldened az üzenetet.
2011. júl. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezen túl így fogok tenni! Egyébként mit gondolsz arról, ha egy meditáció alkalmával 2 féle technikát is alkalmazunk? Én azt szoktam csinálni, hogy esténként lemegyek alfába, gyakorlom az elme tükre technikát, majd a gondolati üzenetküldést programozom. A kettő között nem jövök ki, majd nem nem megyek újra le alfába. Szerinted ez jó így?
2011. júl. 25. 14:55
 8/9 anonim válasza:
100%

Én javasolnám a szeretetfa meditációt (Domján László mondja el azt is), nekem többféle kapcsolatom rendezésében is segített már. Kicsit olyan, a dolgokat a helyes medrébe terelő hatása van (letölthető, googleban keress rá, vagy vedd meg a lelki béke cd-t)


Nem ismerjük még ezt a világot annyira, hogy kizárjuk a telepátia lehetőségét, ám én jobban hajlok arra, hogy ezek a meditációk inkább a használóját változtatják, melynek hatására a kapcsolatai is változnak.


Ha a meditáció hatására megfelelő állapotba kerülsz a kapcsolat folytatásához, akkor a tudatalattid irányítására újra találkozni fogsz a pároddal, aki meg fogja érezni rajtad a pozitív változásokat.


Állj készen erre, ugyanakkor arra is, hogy talán el kell őt most engedned.

2011. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sziasztok,

Érdeklődni szeretnék, hogy a kérdező hölgynek sikerült agykontrollal visszaszereznie párját? (most én is egy ilyen gyakorlatot szeretnék véghezvinni).

Köszönöm, Marcsi

2015. szept. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!