Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollra érdemes járni?

Agykontrollra érdemes járni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 17:38
1 2
 1/12 Tom Benko ***** válasza:
13%
Inkább fizikaórára.
2012. aug. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Az előttem válaszolóknak érdemes lenne járnia, talán jót tenne az IQ-szintjüknek.^^


Bárki, aki elment, csak pozitív dolgokat mesélt. Bár elég borsos ára van, én azt mondom, hogy egy életre való tapasztalatot szerezhetsz vele. Ráadásul nagyon hasznos, mert oldja a stresszt.

2012. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Tom Benko ***** válasza:
0%
Az én IQ-m így is csak 132, minek rontsam tovább?
2012. aug. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Utazo1 válasza:
72%
Szerintem érdemes! Sok hasznos dolgot lehet ott tanulni. természetesen nem leszel tőle "varázsló", de sokkal hatékonyabban lehet megoldani dolgokat. És tényleg el lehet érni meghökkentő véletleneket.
2012. aug. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Egyszerű agymosás folyik. A sok hülye ember utolsó nekirugaszkodás képen képes beleölni az utolsó filléreit, mert azt hiszi, hogy bevonzza majd a nagy sikert. Szánalmas, hogy valakik képesek ilyen semmikért pénzt kidobni. Nem hiába most szaporodtak el az ilyen átverések, most vannak az emberek a legjobban kétségbe esve és képesek ilyen hülyeségben is megoldást keresni.
2012. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Én már voltam, nagyon jó eredményeket lehet elérni, könyebben, mint a könyvből. De a kontroll itt kétirányú, ha érted mire gondolok... ;)
2012. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
15%
Itt csak a 10ezerszeres energiával feltöltött karkötő segíthet!
2012. aug. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Aty01 ***** válasza:
100%
A valódi kérdésed igazából az lenne, hogy számodra érdemes-e, ha jól értelemezem. Erre a kérdésre csak egy ember tud választ adni, és az te vagy. Sajnos az emberek többsége a külvilágban, mástól várja a választ, hogy mi lenne jó a saját életében, de más az nem te vagy, más csak a saját életére vonatkozólag tudja megmondani, hogy mi jó neki (az egy másik kérdés, hogy befolyásoltság alatt, vagy nem),és ami a másiknak a legjobb megoldás, az számodra lehet a legrosszabb. Ha a véleményemre vagy kíváncsi az agykontrollról számomra pozitív, természetesen ezt tapasztalatból mondom, ugyanis elvégeztem a tanfolyamot, de nem szeretném, hogy a véleményem alapján döntsél! Egyébként ilyen esetbe néz utána jobban a témának és úgy dönts. Az ,hogy megszületett benned ez a gondolat, azt jelenti érdekel saját spirituális fejlődésed, és ez, az egész emberiség javára lehet, ettől független nem biztos,hogy az agykontroll a számodra tökéletes megoldás, de lehet, hogy igen. Én ezt nem tudom megmondani, ezt egyedül csak te tudhatod. A lényeg az, hogy bármit döntesz az ügyben a TE döntésed legyen.
2012. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nagyon megéri, bár egy kicsit drága. Nagymértékben elősegíti a pozitív gondolkodást. Nekem jók a tapasztalataim róla, remélem, Önnek is az lesz.

Sok sikert kívánok hozzá!

2012. aug. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hűha.
2012. aug. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!