Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeptembertől egyetemre fogok...

Szeptembertől egyetemre fogok járni és nem tudom milyen bankkártyát érdemes igényelni. Erste vagy otp? E kettő közül választhatok, mert csak az lesz a városban.

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 18:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem Erste bakkártyám van, 14 éves korom óta, és teljesen megvagyok vele elégedve, ha diákszámlát igényelsz, akkor jóváírnak 2000forintot, és bizonyos feltételek mellett még a jogsidat is fieztik.

Abból a szempontból találom jobbnak az OTP-t, hogy indenhol van fiókjuk, pl itt Újpalotán is rögtön van 4, pedig ez csak egy kis kerületrész.

2012. aug. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
OTP-t ne. Akkor már ERSTE vagy CIB.
2012. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem OTP Junior van, mert már több éve csináltattuk, mikor középsulis voltam. Nekem ez teljesen megfelel, nem is értek annyira hozzá
2012. aug. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
otp könnyebben ad kölcsönt, ha arról lenne szó. nekem van náluk lakáskasszám és 400 ezer forintból újítottam fel a lakások ami 2 misinél állt meg. a többit az otp fizette kamatmentesen kicsi havi részletre. sok helyen van atm-jük.
2012. aug. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Teljességgel mindegy.
2012. aug. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"jóváírnak 2000forintot, és bizonyos feltételek mellett még a jogsidat is fieztik."


ja, jóváír, HA a bankkártyával legalább 3szor vásárolsz a boltba 1000 Ft felett.

bizonyos feltételek? kitöltetnek veled egy kérdőívet, HA helyesen válaszolsz az összesre, akk bekerülsz egy sorsolásra.

2012. aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
Bármi csak ne OTP (direkt olyanoknak van akik nem értenek hozzá vagy nem érdekli őket.. gyakorlatilag 0 látra szóló kamat, stb..)
2012. aug. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 rémuralom ***** válasza:
Az OTP-nek az az egyetlen előnye, amit az első írt: hogy mindenhol van fiók vagy ATM. Ha már ez a kettő közül kell választani, akkor kisebbik rossz gyanánt az Erstét ajánlom, bár nem tudom, melyik város lehet az, ahol van egyetem (gondolom kihelyezett kar, de azt sem raknak akármelyik faluba), de csak ennek a két banknak van fiókja.
2012. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20:04 Jah, biztos azért van több OTP-s, mint a többi összesen:P Szerintem itt te nem értesz hozzá
2012. aug. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
családom kizárólag az otp-nél bankkol és gondunk soha nem volt. de támogassuk a külföldi bankokat. bármit csak ne az otp-t ugye?
2012. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!