Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrorral elérhető, hogy...

Agykontrorral elérhető, hogy kevesebb alvásra legyen szükségünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezi, hogy agykontrorral elérhető-e, hogy szervezetünk kevesebb idő alatt regenerálodjon? Tudom, hogy elérhető, viszont elsősorban sikertörténeteket várok ezzel kapcsolatban. Napi 2-3 óra alvásra gondoltam.



2012. aug. 26. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Képtelenség :D


Épp attól vonod el a regenerálódást, aminek a legjobban szüksége lenne rá.


Na most, puszta akarattal nem tudod befolyásolni az idegsejtjeid biológiai, szerves kémiai, de mind inkább a fizikai viselkedését.


Ahhoz éppen olyan anyagokat kell bejuttatnod a véreden keresztül, amik ezt lehetővé tennék. Jelenleg is az orvosi kutatások tárgya.

2012. aug. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ismerek olyan embert, akinek alapból 2-3 óra alvásra van szüksége, és többet nem is tud aludni, és még sincs semmi baja.
2012. aug. 26. 16:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Majd lesz tőle baja.

Én is nagyon sokáig ilyen életet éltem: 4-5 óra alvás [mindenféle agykontroll nélkül], aztán egy idő után a szervezetem leállított.


Az agy alvás közben regenerálódik, tehát nem működik hosszútávon.

2012. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rövid távon lehet művelni a dolgot, például vizsgaidőszakban, vagy bármikor amikor az ébren töltött időd nagyon fontos dologgal telik. De a szervezetednek van egy igénye, ami nem változtatható anélkül, hogy a testedet is meg ne változtatnád, tehát például hízol, vagy fogysz, izomtömeget építesz, ilyesmi. De az alvásra elsősorban az agynak van szüksége. Az agykontroll folyamata maga is terheli az agyat. így hosszú távon nem alkalmazható a dolog. Egészségkárosodás lépne fel, ami nem éri meg szerintem.
2012. aug. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. aug. 26. 17:29
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Nekem viszonylag hosszu tavon sikerült, bar ezt igy nem hataroztam meg, hogy X ora. (Munkahely+tulorazas mellett naponta nyelvtanarhoz jartam es hetvegen föiskola, vizsgaidöszakban ugyanez, csak nyelvtanar szünet, de igy is mindennap idegen nyelveztem.) Tehat "tömeny" volt, hol több, de inkabb kevesebb ora alvassal, gyakran volt 2-3 is.

A vegen, masfel ev utan, epp a vizsgaidöszak utani napon munkanelküli lettem. 2 hetig szinte egyfolytaban aludtam, azaz napi 2-3 orakra keltem fel.

De amugy, müködött, bar olyan erdekesen ereztem magamat, az agyam tenyleg faradt volt masfel evig. Tehat kepes voltam koncentralni a tanulasra is, de olyan erdekes szedüles-felet ereztem. Es persze a tanulast, ebrenletet is programoztam alvas elött. Heti egy napot 17 oraztam, ekkor a munkahelyemen ebedszünetben elvonultam (bezartam, amikor ebedidöben nem volt vasarlo), es arra agykontrolloztam, hogy most 10 perc alatt 2 oranak megfelelöt pihen a testem, sejtjeim.

2012. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az alvás nem csak a testnek kell, amíg itt alszol a lelked nagyon is aktív.

De ha neked erre van most inspirációd próbálkozz.

Az öcsém mesélte hogy olvasott valami kínai fószerről aki már 30 éve nem alszik

2012. aug. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Agykontrorral" biztos nem, egyáltalán mi az?
2012. szept. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!