Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan kell igazi vizualizáció...

Hogyan kell igazi vizualizációt csinálni?

Figyelt kérdés
olyat hogy a képet teljes nagyságában látod is a szemed alatt (még ha nem is pontosan azt képzeled el), nekem már összejött direkt is de újabban nem megy. van vkinek tapasztalata?
2012. szept. 8. 02:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Segít ha becsukod a szemed.

Gondolom ez azon is múlik hogy milyen állapotban vagy amikor megpróbálod elképzelni.

Nekem volt már olyan hogy a meditációm tudatos álmodásba torkollott, sajnos nem tudom mégegyzsyer megismételni, de jó emlék volt :-)

2012. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miért mit csináltál hogy ez elöjött?

Probáltál lemenni alfába és elaludtál?

2012. szept. 8. 17:22
 3/5 A kérdező kommentje:
Alfába am könnyebb, nekem mostanába csak ott megy, de régen leültem a villamoson becsuktam a szemem és 1 perc mulva már ott voltak a képek, és sose mutatott szörnyüséget hanem semleges de nagy világos éles képeket.
2012. szept. 8. 17:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Utólag vettem észre hogy ez AK, én nem vagyk AK-s de ettől még ér amit írtam.

Háát úgy próbáltam elérni a meditációs állapotot hogy azt képzeltem el hogy a természetben egy csapáson járok. Aztán egyzsercsak azon veszem észre magam hogy "átlápek" az álom világba. Nagyon jó érzés volt de sajnos megijedtem, mindig megijedek egy bizonyos szinten, pedig semmi sem indokolná. Fekve voltam.

2012. szept. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogsz egy Powerpointot.
2012. nov. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!