Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Linkelnétek nekem egy villámol...

Linkelnétek nekem egy villámolvasásról szóló könyvet amiből meg tudom itthon tanulni ezt a praktikát?

Figyelt kérdés

2012. szept. 9. 16:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
2012. szept. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Tom Benko ***** válasza:
37%
2012. szept. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Smartguy86 ***** válasza:
12%

Én tudok egy praktikát, de te nyilván lusta vagy és valami csodára vársz.


Az én praktikám ez: OLVASS, OLVASS, OLVASS! Minél többet olvasol, annál gyorsabban fogsz olvasni. Vagy talán van olyan könyv, hogy villámíjjászat? Elolvasod és onnatól minden lövésed célbatalál? Vagy villámtalajtorna? Elolvasod és holnap olimpiai aranyat szerzel?


Csodák nincsenek! Gyakorlás, kitartó munka, az van. Nem fog megártani, ha olvasol. Egy tudományos kutatás szerint az embernek kb. 10 000 órát kell foglalkoznia életében egy adott dologgal, mire elmondhatja, hogy a mestere az adott területnek. Nos, te hol tartasz?

2012. szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem ba.szogatást kértem hanem egy linket,ha értelmes dolgot nem tudsz írni akkor inkább ne írj semmit légyszi
2012. szept. 9. 22:19
 5/15 Smartguy86 ***** válasza:
24%

Nem gondoltam, hogy ennyire rossz a helyzet. Leírom rövidebben, hátha úgy érthető az a kevésbé értelmes mondat, hogy:


OLVASSSSSSSSSS SOKAT!!!!!!

2012. szept. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

-.-

képzeld most fogok érettségizni rohadt sokat kell tanulnom ezért keresek egy olyan módszert ami hatásosabb mint a normál,így sincs szinte semmi szabadidőm...és nem azért mert lusta vagyok,ha egy nap 30 órából állna és nem kéne aludnom akkor jó lenne így is...és később főiskolán ez csak durvább lesz...azt is mondtam hogy ha a kérdésre nem tudsz válaszolni normálisan akkor ne írj semmit,de nem úgy tűnik mint ha felfogtad volna

2012. szept. 10. 15:27
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos hosszabb ideig tart házi vállámolvasás tananyag olyan van. Google-ban keress rá, vagy lopd le.

Állítólag a két-három napos tanfolyam jobb, de ezután sincs meg a készség, csak érted a lényeget, meg hogy hogyan csináld. Olvasni sem mindegy hogyan olvasunk sokat, (k. an.ád előző).

2012. szept. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Tom Benko ***** válasza:
0%
Ha rohadt sokat kell tanulnod, akkor valamit bizony alaposan elrontottál. Nem azt mondom, hogy nem kell, de hogy emiatt hazavágd magad... Amúgy milyen szakra készülsz?
2012. szept. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

"érettségizek és sokat kell tanulnom"


BRUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!


Inkább tanulj fórumozás helyett, botor gyermek. Képzeld, nincs semmilyen csodamódszer, kénytelen vagy megerőltetni magad és a jól bevált módszerrel megtanulni a dolgokat (magyarán leülsz és tanulsz). Ha megtanulsz gyorsan olvasni, akkor még nem fogod gyorsabban megjegyezni vagy megérteni a dolgokat. Lehet persze fejleszteni a tanulási módszeredet, de könnyű sosem lesz.

2012. szept. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jolvan hülyegyerek köszi a választ üllj le 1es
2012. szept. 11. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!