Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit gondoltok az intuíció...

Mit gondoltok az intuíció fejlesztéséről? Meg lesz a gyümölcse később ebben a mai rohanó világ kiaknázására?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 10:09
 1/8 nagylzs ***** válasza:
89%
Mindenképp. De az intuíció az általában nem cél, hanem következmény. Az intuíciót akkor kapsz, ha az életed az emberiség és mások szolgálatának szenteled. Mert az intuíció felülről, a tudatfölöttidből érkezik. A tudatfölöttiddel akkor tudsz kapcsolatba kerülni, ha megvalósítod magadból azt a legjobbat és legmagasabbat ami potenciálisan lehetnél (és amire lehetőséged van).
2012. szept. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Az intuíciót nem használjuk semminek a kiaknázására. Ajándékként éljük meg, nem élünk vissza vele.
2012. szept. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nagylzs; Egyetértek. Köszi a választ és a lehető legjobbakat kívánom neked!
2012. szept. 22. 11:58
 4/8 A kérdező kommentje:
Esetleg, más meglátás?
2012. okt. 5. 19:08
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Nekem mostanában egyre több intuícióm van... :) szerintem hasznos, de van egy olyan érzésem, hogy ez valami nagyobbnak a része. Tehát nem a haszon a végső célja az intuíciónak.
2012. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Pár dolog.


Egyrészt az intuíció általában több összefüggés, események, láncolatok, okok-okozatok mintázatának az egyre gyorsabb, egyre világosabb meglátása, mindez tudatalatt, egy bizonyos fejlettségi szinten már csak villanásszerűem. Minden, ami az életet és a benne szereplő lényeket, történéseket, ciklusokat, dinamikákat alkotja, rendszert képeznek, és ezek mindig ismétlődő mintázatokban jelentkeznek. Ezek átlátása és teljes megértése hozzásegít az intuícióhoz, és annak minél gyorsabb, szinte "látnoki" szintű alkalmazásához.

(Engem például a családom meg az ismerőseim is sokszor látnoknak neveznek, mert meg tudok történéseket, érzéseket jósolni az életükben. Pedig csak intuitív módon mintázatokat ismerek fel.)


Mindebből következik, hogy mire ezt a szintet eléred, az már egy következmény lesz. Annak a következménye, hogy világosan átlátod minden körülötted lévő dolognak - emberi kapcsolatok, viselkedések, érzelmek, csoportok stb. mozgatórugóját és szerkezetét. És mivel ez csak egy magas fokú bölcsesség meglétekor jelentkezik, már nem igen akarsz semmit kiaknázni, mert tökéletesen egyensúlyban vagy a létezéssel, az érzelmeiddel, a halállal, az életedben változó ciklusokkal stb. És tökéletesen békében vagy a negatívval és a pozitívval is.


Ekkor eljön egy pillanat, amikor teljesen birtokában leszel a mások manipulálásához szükséges képességnek és tudásnak, viszont már olyan lelki fejlettségi szinten leszel, hogy megszabadultál a végyaidtól, vagyis nem fogod ezeket igénybe venni, bármennyi lehetőséged is van rá.

2012. okt. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 10 intuícióm van, ez már sok nekem. Ha valakinek kell pár, ingyen odaadom.
2012. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy következmény?? Mi ennek a mozgatórugója? Sosem vágytam rá hogy mentális kapcsolatban legyek az illetővel, még csak megszabadulni sem lehet tőle.
2013. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!