Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Te felébredtél már? (videó...

Te felébredtél már? (videó tovább)

Figyelt kérdés

Ébredjetek fel emberek, ez fontos. Aki negatívat írna, az inkább hagyja itt a kérdést. Nem vita tárgya ez, hanem tapasztalat csere.


[link]



2012. aug. 31. 11:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%

Én tapasztalat csere miatt írok. Ébredj fel! Ha vki üzenni akar neked h titkos kormányok működnek, akkor azt nem a youtube-on fogja megtenni.

Te is belekerültél Alaje világába, ahonnan sajnos már nincs kiút. És ahogy a videóban is mondták: "A meghamisított képeknek ne higgy" Na ez pl neked szólt, nem nekünk.

2012. aug. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%
Érdekes kis videó.Kiváncsi leszek,hogy be fog-e következni,mert én még egy ufót nem láttam...
2012. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Személyes tapasztalatom is van, nem csak a videó hidd el. Tiszteletben tartom, ha nem értesz egyet ezzel.
2012. aug. 31. 12:04
 4/23 anonim ***** válasza:
15%

Az én világomban hét percem sincs arra, hogy ezt az őrültséget megnézzem, így nem tudok véleményt formálni arról, hogy "felébredtem-e" már. Nem az ufóknak, hanem a barátaimnak, a családomnak élek, és a jövőmet sem ufókkal, hanem a hozzám közelálló emberekkel töltöm, amikor csak tehetem.

Ebből kifolyólag próbálom elérni azt, hogy ha jönnek a nagy zöldek, és sz.rrálövik a seggünket, akkor is mondjam azt, hogy boldogan éltem, és nem volt elvesztegetett perc az életemben.

2012. aug. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Rendben, elfogadom, ahogy gondolod.
2012. aug. 31. 12:17
 6/23 anonim válasza:
39%

Hát igen.

Szerintem is Isten,Jézus és az ilyen személyek nem emberek és nem is halhatatlan személyek kivéve Jézus aki ugye félig ember, mert meg is van festve amikor megfogan. Az égből jön egy lézer szerű micsoda és az miatt fogan meg Mária.

Akkor ott vannak a titkos szövetkezetek meg miegymás 51 es körzet pl arról volt egy film persze abban csak arról beszéltek hogy a hidegháború alatt mi zajlott és annak is csak az 5% át mondták el. Mi lehet a többi 95% ???

Nagyon sok furcsa dolog van.

Ott van még a németek által a 2. Vh. alatt kifejlesztett csészealj.Elképesztő mik vannak a világon...

Persze lehet benne hazugság is.Sok hülye felrak egy csomó fake videót és az itt a probléma hogy le is törölnek nagyon sokat...

2012. aug. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
10%
Én hiszek neked, de én is elmondok valamit. A kormány kifejlesztette a loúkat, hogy megtámadjanak minket a kertjeinkben. Csak úgy védekezhetsz ellenük, ha beszerzel egy-két veccőt, különben nagyon csúnya véged lesz. Siess és szerezz be egyet, amíg nem késő!
2012. aug. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
23%
Ebben mégis milyen tapasztalat van? Elárulnád. Mi alapja van annak amit mond? Unalmas és üres az életed, hogy erre hagyatkozol?
2012. aug. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Téged sem szeretnélek meggyőzni. Ne légy ideges. Tudja az nagyon jól, hogy kiknek szól a videó.
2012. aug. 31. 13:18
 10/23 anonim ***** válasza:
40%

Hülyeség. A földönkívüli-témakörben érdemes a Fermi-paradoxot tanulmányozni, az legalább tudományos megközelítés.

[link]

2012. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!