Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hipnózis? Hol tudok hang...

Hipnózis? Hol tudok hang anyagot letölteni?

Figyelt kérdés
Hol tudok letölteni olyan hanganyagot aminek a segítségével saját magam tudom hipnótizálni... Mint pl az agykontrollnál mikor Mondják mit,hogy csináljak stb...na ezt megint jól össze raktam XDXD :$
2012. okt. 23. 23:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Na és a link hol van??bocs de megyek aludni ragad a szemem de most. Előtte megnézem és ha nem lesz jó letölthető link igy semm akkor te majd feltehetnéd ide ha már meg kerested helló!:-)
2012. okt. 24. 00:27
 12/17 A kérdező kommentje:
Most mi vaaan? Lassabban... nem tudok igy olyan gyorsan reagálni mindenre áh nem vágom sziaaa
2012. okt. 24. 00:31
 13/17 anonim ***** válasza:

Próbáld így gugliba:

önhipnózis mp3

Bár szerintem a hipnózis konkrét céljától is függ, hogy mit kell letöltsél.

2012. okt. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
59%
Szedjél hangyát, hirtelen minden rendbe fog jönni.
2012. okt. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ja azzal jobban járnék biztosan mivel 3ezerért nem töltök le egy hanganyagot, a google.hu- ról! -.-
2012. okt. 24. 06:45
 16/17 anonim ***** válasza:
Vigyázz ezzel, nagyon veszélyes. Kísérleteztem az I-Doserrel régebben, de napokra megkutyulta az idegrendszeremet :S I-Doser hangfájlokkal 'élményeket' generálhatsz, de tényleg veszélyes.
2012. okt. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
O kedves kérdező erre kiváncsi vagyok! Szeretem felmérni a határaimat !:-)
2012. okt. 24. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!