Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha eltűnt a hangerőszabályzó...

Ha eltűnt a hangerőszabályzó ikon a tálcáról, de hang ugyanúgy van, akkor drivert kell letölteni és telepíteni?

Figyelt kérdés

Egyszer ott van, egyszer nem. Ha nem, akkor nem is tudok odarakni, mert elvileg le van tiltva, és azt írja ki hogy nem aktív. Viszont véletlenszerűen megjelenik ha ki-be kapcsolgatom a gépet. Azt észrevettem, hogy ha úgy kapcsolom ki a laptopot, hogy néma a hang, akkor nem jelenik meg.


Toshiba c660-28v, Windows 7


2012. aug. 26. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A jobb alsó sarokban az értesítési területnél kattints a kis nyílra - majd kattints a Testreszabás sorra. A megjelenő ablakban keresd meg a Hangerősort, és a mellette lenyíló listában válaszd az Ikonok és értesítések megjelenítése sort. Ekkor állandóan látni kellene az ikont, ha használod ha nem nem.
2012. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de sajnos az a baj, hogy hiába be van jelölve hogy ikonok és értesítések megjelenítése, nem rakja ki. ha megpróbálom , akkor azt írja, hogy nem aktív. Mellette a kis ikon alatt pedig azt írja, hogy hangszórók: néma, pedig rendesen szól a hang.
2012. aug. 26. 22:13
 3/3 KOSARASCSAJSZI válasza:
Nekem is eltűnt a tálcáról de ez segített: [link]
2017. szept. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!