Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi az a villámolvasás?

Mi az a villámolvasás?

Figyelt kérdés
Ha az, hogy egy 160 oldalas könyvet 1-2 nap alatt elolvasok, akkor nekem meg van az a képesség.

2012. okt. 25. 17:05
1 2
 1/17 Shai-Hulud ***** válasza:
2012. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 160 oldalas könyv egy pár óra. Akkor ez milyen olvasás?
2012. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Volt többször is olyan,hogy 260-300 oldalas könyvet elolvastam 5-6 vagy kicsit több óra alatt.(de csak,ha érdekelt)Utolsónak:akkor te villámolvasó vagy!XD Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 25. 17:19
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy könyvben csak a sorokat olvasod, akkor a szövegből nem sokat értesz! Legfeljebb rövid ideig marad meg a nemóriádban a szöveg.
2012. okt. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én gyorsan szoktam olvasni és ami érdekel, az meg is marad.
2012. okt. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Shai-Hulud ***** válasza:
79%

Jaj, ne hülyéskedjetek már, nem is lehet a villámot olvasni!

:-)

2012. okt. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%

ez normál olvasással is elolvasható.

ez a villám olvasás valami olyan lenne, hogy szinte pörgeted át a könyvet. szerintem kamu :)

2012. okt. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
70%
A villámolvasás nem egyenlő azzal hogy gyorsan olvasol el egy könyvet. Én tavaly ősszel egy nap alatt elolvastam négy könyvet (210-300 oldal közöttiek, nem kamuzok, idén ezt akarom megdönteni), de ettől még nem vagyok villámolvasó. A villámolvasás az agykontrollal hozható összefüggésbe. De ha annyira érdekel keress rá a google-ön, tanfolyam van róla, lényegében abból áll hogyha egy kicsit gyakoroltad (tanfolyam után) akkor 1mp/oldal gyorsasággal tudsz olvasni.
2012. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#8 ne haragudj, de nekem nehezemre esik elhinni, hogy ha egy másodpercet pillantasz rá egy oldalra, akkor el tudod mondani utána, hogy mi is hangzott ott el. pláne ha pörgeted tovább az oldalakat. ennyi erővel néhány hónap alatt el lehetne végezni egy egyetemet :D
2012. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ne szó szerint értsd az olvasást.. az agyaddal "lefényképezed" az oldalt és tudat alattidból kell utána előhívni vagy valami ilyesmi... de javasolt előtte elvégezni az agykontroll-t is, és ne mondjuk olyanra, hogy kamu, ha ki se próbáltuk... sok embernek nem ment CD-ről, hanem tanfolyam kellett hozzá, hogy sikerüljön :) Szóval kérdező, ha szeretnéd kipróbálhatod a CD-t (torrenten fenn van..), meglátod sikerül-e vagy nem, tanfolyamot nem merem ajánlani úgy se fizetnél érte annyit ahogy elnézem:D
2012. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!