Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Könyvek és hanganyag segítségé...

Katy123789 kérdése:

Könyvek és hanganyag segítségével meg lehet tanulni a villám olvasást, vagy bármilyen agykontrollos dolgot?

Figyelt kérdés
HISZEK BENNE! És tudom hogy MŰKÖDIK..! Mivel anyum is tudta,(nagyon régen, de már nem megy neki) de ő tanfolyamra járt, és az csak 15 éves kortól lehetséges, mivel én még nem vagyok 15, de lassan betöltöm, szeretném megtanulni. Könyveink vannak itthon, annak segítségével és a neten lévő hanganyaggal, lehetséges megtanulni? Mert sokaktól hallottam, hogy nem lehet neten és könyvből megtanulni.. Esetleg valaki aki így tanulta és sikerrrel járt? Vagy az 'lehetetlen'? De ha így volna, nem lenne értelme a könyveknek.. Azért kérdezem hátha valaki így tanulta és sikerült:) Amúgy jó tanuló vagyok, de nem szeretek órákat tanulni.. Rajtam megragad ha egyszer elolvasom a leckét, csak ha hosszabb lesz, akkor ez taln könnyítene.. A másik hogy érdekel az ilyesmi..:DD (A nem ide tartozó, felesleges válaszokat mellőzzétek!)

2012. szept. 18. 19:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*talán
2012. szept. 18. 19:20
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is így tanultam meg... még nem megy tökéletesen, de én is hiszek benne, és tudom, hogy gyakorlással csak jobb lesz :)
2012. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De valamilyen szinten tudod használni?:) Vagy még egyáltalán nem? És mennyi időbe telt? Amúgy a villámolvasást tanultad meg, vagy egyéb agykontrollos dolgot? Bocsi a sok kérdésért..:D Csak kiváncsi típus vagyok..:) Szóval akkor létezik az hogy könyvből.. Köszi a választ!:D
2012. szept. 18. 19:37
 4/14 anonim ***** válasza:
Valamennyire megy, meg azért így talán több ragad meg bennem... A villámolvasást is könyvből (+ hanganyaggal) tanultam és az agykontrollt is. Szerintem nagyon hasznosak. Egyébként a villámolvasást meg lehet tanulni könyvből, mert világosan leírja, csak jól be kell gyakorolni. :)
2012. szept. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem túl sok Harry Potter-t és Twilight-ot olvasol. A villám nagy energiájú, jellemzően természetes légköri kisülés. Nem lehet belőle "olvasni". Ne higgy el mindent amit az RTL-en az Asztrosóban látsz, ott hülyeségeket, áltudományos dolgokat mondanak és kifosztják a tudatlan, ostoba embereket, nézzél inkább valami értelmes, tudományos csatornát (Discovery,National Geographic,stb.). Látom nem igazán figyelsz fizika órán. 13~14 éves vagy, gyerek, nektek lehet legjobban kimosni az agyatokat. Jegyezd ezt meg: A tudás sokkal nagyobb érték, mint az ilyen ezoterikus áltudományok.


"Sokkal jobb bizonytalanságban élni, semmint olyan válaszokat tudni, amik nem is igazak."- Richard Feynman

2012. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Köszönöm a választ!:)

Második válaszoló: Ha nem tudod mit jelent a "villámolvasás", kérlek ne írj ilyet.. Amúgy a kérdésemben írtam hogy lassan 15 leszek..:) Nem sokára betöltöm.. Tehát már 14 elmúltam, 15 leszek.. Ebben mit nem értesz? Amúgy igenis nézem azokat a csatornátak, sőt volt hogy azok is foglalkoztak vele. És anyum is tudta.. És működik..:)

2012. szept. 18. 20:38
 7/14 anonim ***** válasza:

Bármi megtanulható, csak elszántság és gyakorlás kérdése. Ha már agymosás, akkor nézzük csak meg mivel is áltatják az embereket a materialista világkép behozatala óta?:D


Kezd el, lassan haladj, gyakorolj és menni fog.

2012. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást!:) És köszi a válaszokat:D Esetleg még valaki?;D
2012. szept. 19. 11:16
 9/14 anonim ***** válasza:
Abszolúte nem természetfeletti dolog ,bárki megtanulhatja ingyen és bérmentve.
2012. szept. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: te is így tanultad?:)
2012. szept. 19. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!