Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van lehetőség német nyelv...

Timici01 kérdése:

Van lehetőség német nyelv tanulására agykontrollal?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Viccen kívül lehetséges, de nem úgy hogy magadhoz térsz és tudod. Két emberes: aki vezeti az agykontrollt neki kell felolvasnia.
2012. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudsz németet tanulni hogy leülsz és gyakorolsz vagy német adót nézel.
2012. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Agykontrollal nem
2012. nov. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Van rá lehetöség, csak nem müködik.
2012. nov. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Harmadik: Azért, mert neked nem megy, még nem jelenti azt, hogy a legrondább nyelv...
2012. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szavakat tanulhatod így

és ha kiválasztod a kedvenc könyvedet és azt hörbuch formájában hallgatod amikor csak tudod annak is van köze az agykontrollhoz és nagyon hatékony

2012. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én voltam ilyen tanfolyamon sajna nem tanultam meg :(

Beülsz egy kényelmes fotelbe még be is takarnak kapsz egy szemüveget, amiben látod az anyagot, meg fejhallgatón hallod is. Elvileg ha bealszol rajta sem gond van valami csipogós hang ami felébreszt. Én nem tanultam meg pedig nem olcsó kb. 200ezer egy ilyen tanfolyam...

2012. nov. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az előbbi voltam-utánna egy német tanár foglakozik veled aki "előhívja" a berögzített anyagot. Ja nem csak német angol is van ahol én tanultam.
2012. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!