Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nem furcsa ez? Csak rosszat...

Nem furcsa ez? Csak rosszat lehet bevonzani?

Figyelt kérdés
Tapasztalat szerint bevonzani lehet minden rosszat, például munkanélküliséget, lakás elvesztését stb, legalábbis ráfogják a vonzás törvényére, mert olyat még senki nem hallott/mondott, hogy pl. bevonzottam egy lakást. Úgy tűnik ezek szerint "bevonzani" csak negatív dolgot lehet.
2012. nov. 7. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Tapasztalat szerint bevonzani semmit sem lehet, csak néhányan bemesélik maguknak, meg egy ember jót keresett az átverésükön.
2012. nov. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Bevonzani mindent lehet, ez attól függ, mi tölti ki az emberek gondolatait.

Egy ilyen gazdasári válságban, és mesterséges félelem- bizonytalanság- fenyegetettség- stb. keltés időszakában általában negatív dolgok járnak az emberek fejében.

ráadásul a Magyar ember génjeibe van kódolva az évezredes világfájdalom, a leküzdhetetlen pesszimizmus, és a depresszióra való hajlam.

Komoly orvosi tanulmányok szólnak a magyar nép depresszió, stressz okozta betegségekről, az évszázados berögzült gondolkodásmódunkkal összefüggésben.


Szóval nem furcsa, ebben az országban ez teljesen természetes jelenség. Sajnos. A válság meg rátesz egy lapáttal.

Megjegyzem, ha nyomon követed pl a gazdasági híreket (hitelminősítő cégek, azok prognóziai, és azok következményei) a válságnak egy része is a "bevonzásra " épül, még ha nem is így hívják.

Egy öngerjesztő folyamattá vált, amit az emberek tudata befolyásol.

A kutya ott van elásva, hogy az emberek tudatát, (gondolkodását, : spórolás- nincs vásárlás- nincs termelés, leáll a gazdaság...) meg a politikusok befolyásolják.

A politikusokat meg a bank szféra befolyásolja, és itt be is zárul a kör, mert nekik meg az az érdekük, hogy munkanélküliség legyen, és minél több lakást el tudjanak venni az emberektől- a példával élve.


De visszatérve az alap kérdésre, egy jobb időben, jobb helyen, a tapasztalataid is jobbak lennének.

Ezért fontos hangsúlyozni, hogy minden ember egyénileg vizsgálja át a gondolatait, pozitívan gondolkozzon, és ne hagyja magát befolyásolni a mostani körülvevő világnak.

2012. nov. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 x) ***** válasza:
94%
Nem, pozitív dolgokat is be lehet. A vonzás törvénye tulajdonképpen egyenlő a pozitív gondolkodással és céltudatossággal, csak a vonzás jobban hangzik és abban is igazad van hogy valaki elég jól kereshet rajta. Viszont ha pozitívan gondolkodsz (nem hiszem el hogy ezt még sose vetted észre) akkor megváltozik a kisugárzásod, magabiztosabb leszel. A magabiztos emberek pedig köztudottan sikeresebbek. Nincs ebben semmi természetfeletti, pszichológia az egész.
2012. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Látod, tök jó példa 19:14. Mit vár az élettől, egy ilyen negatív energia bomba...
2012. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

A bevonzás nem egy különleges valami, csak így nevezték el és most mindenki félreérti meg azt hiszi ez valami mágia vagy frász tudja mi.

Arról szól hogy pozitívan kell gondolkodni és tenni a dolgokért, nem adni fel bármilyen nehéz is, és így bármit elérhetsz szinte. Ennyi az egész. Semmi különös.

2012. nov. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Már a kérdésedből is látszik, hogy Te mindenben csak a rosszat keresed. És ez mit is jelent a vonzás törvénye szerint? Mit fogsz bevonzani ha mindent rossznak látsz?


Nem kell erőltetni a pozitív gondolkodást, elég ha csak olyan kérdéseket teszel fel magadnak amik segítenek áthelyezni a fókuszt. Tegyél fel magadnak olyan kérdéseket amelyek olyan irányba terelnek amik a céljaid felé vezetnek.


Ha úgy gondolod, hogy ez a vonzás törvénye valami mágikus elmélet amiben sok barom hisz, akkor hagyd a francba. Nem kell elhinni, sőt, őszintén szólva én se hiszek ennek a varázslat szerű működésében, annak ellenére, hogy magában a törvényben hiszek. Mivel erre vannak tudományos magyarázatok is, erről Anthony Robbins műveiben olvashatsz.

2012. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mint minden, ez is nézőpont kérdése :)


Nem olyan rég elveszítettem a munkahelyemet, de én örülök neki, mert már utáltam bejárni :) Így most kb. egymillió lehetőség áll nyitva előttem: mi leszek, ha nagy leszek :)


A szerelmet is megtaláltam (bevonzottam, ha így jobban tetszik), kb. 4 éve, azóta is boldogan élünk, amíg meg nem halunk :)


És még sorolhatnám.. :)))

2012. nov. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez a saját gyengeséged vagy szellemi fejletlenséged kérdező, hogy a negativitáson nem tudsz túlépni és ténynek veszel mindent amit a tv-ben hallasz, a könryezetedtől, munkahelyedről. Tehát nem látod fától az erdőt és nem is akkor feltehetőleg nem is akarsz látni.

Ebben az esetben akkor nem a módszer a hibás hanem te magad.

Ha sikerül pozitívnak lenned akkor lakást is vonzhatsz és jólét is könnyen-pozitívan teremthető a válságok ellenére is. (Saját tapasztalat.)

2012. nov. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

És azt is érdemes megérteni, hogy mindenek van ok és semmi sem véletlen még ha fájdalmas is.

És azt is érdemes megfontolni, hogy mindig lehet segítséget kérni istentől és a segítőitől. Csak az más kérdés, hogy észreveszed e a segítséget?

2012. nov. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem rosszul mondod a "vonzás" nem szimpla önbizalom. Lehet bármilyen önbizalmad és jó kisugárzásod akkor se érnél el semmit ha egyszerűen bevagy zárva mondjuk egy ketrecben. Szépen mosolyghatsz a ketrecben és kész... érted?


A vonzás ( a kifejezést nem szeretem) alkímia inkább, vagy egy nagyon is természetes "dolog" aminél éteri sikon és iten segit, hogy megkapd a kérésedet, megteremti neked a helyzeted de aztán neked kell meglépned.

Sokan azt hiszik ha megvan a "helyzet" könnyű lenne cselekedni. De ez általában nem így van az elején. Később jön rá az ember, hogy nincs értelme félni mert csak az emberbe van tévképzet félelem és az hátráltatja. Isten gondoskodik rólad ha figyelsz rá és legyőzöd a félelmeidet.


Akinek szimplán önbizalma van az attól még nem jutna ki a ketrecből. Érhető?

2012. nov. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!