Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Amikor szeretnétek valamit...

Amikor szeretnétek valamit bevonzani és kértek valamit az Univerzumtól, azt hogyan "fogadjátok" be? (Csak a Vonzás Törvényét használóknak, vagy akik ebben nagyon hisznek! )

Figyelt kérdés

A kérés része rendben van. De "hogyan" hisztek abban hogy megkapjátok? Hogyan fogalmazzátok meg?

"Tudom hogy megkapom..."

vagy

"Hiszek benne hogy már úton van felém..."


Mert ugye ha úgy fogalmazunk hogy egyszer majd az enyém lesz, akkor sose lesz a tulajdonunkban mivel jövő idejű a kérés.


2012. ápr. 23. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elvileg úgy van, hogy már jelen időben kell mondani magunkban, tehát: "Ezaz, megvan ez is."
2012. ápr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ahogy az előttem szóló mondta: "ez a dolog az enyém"

még egy dolog: amikor az akarat és képzelet (igazából hit. de én nem szeretem ezt a szót) szemben áll, mindig a képzelet győz.

ezért van az, hogy amikor nem akarsz valamit, de sokszor elképzeled, hogy "mi van, ha bekövetkezik?", az rittig be fog következni, mivel sokszor elképzelted.


szóval a legjobb módszer: gyermekien mondogatni, hogy ez a dolog a Tied. és minél többször boldog elképzelni, hogy már a tied.

persze nyilván *tudod*, hogy az a dolog még nem a tied (mert nem áll a kertben még az óriás trambulinom), de

így kell rá gondolnod: "az én trambulinom, mégha most csak az aruházban áll is, az az enyém, és egyszer csak itt lesz!"

és ha sokszor, örömmel, "gyerekesen" elképzeled, még ha nem is akarod, akkor is ott lesz.

nem szabad semmit sem görcsösen akarni, mert a visszájára fordul


(p.s. én egy trambulint szeretnék)

2012. ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én nem kérek semmit. Egyszerűen elképzelem, h már megvan, és h mit csinálunk vele. Működik egyébként, még annak is, aki nem ismeri. 3-4 éve felvettem CHF hitelt, folyton azt mondtam, inkább maradtunk volna albérletben. Most a testvéremék megvették s házunkat, vegtörlesztettünk, és mehetünk albérletbe. Akkor a párom fejébe vette, h akváriumot szeretne, rengeteget olvasott utána, folyton nezegette a netet, álmodozott róla, és összejött rá a pénz, lett. Ugyanez a horgászatával, új bottal, stb. Én meg csak rinyálok, h évek óta mennyire szeretnék egy biciklit, de soha nem nézek utána, h mennyi, h milyet. Ő mindent tud a vágyott dolgairól, egyszerűen bevonzza, pedig nem ismeri ezeket a módszereket. Erre most jöttem rá.

Én most 2 komolyabb - nem tárgyi dolgon dolgozom hetek óta. Minden este elképzelem, h már megvan, az az állapot van, és hálát adok, hálás leszek.

Akinek szüksége van a Titokra, irjon privit emaillel, elküldöm!

2012. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindezekhez még annyit, hogy tenni is kell érte, nem csak álmodozni róla, mert akkor soha nem jön össze.Amiért tesz az ember azért az valamikor összejön, ha nagyon akarja.
2012. ápr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tenni kell érte, nem csak akarni. Már vagy 10 éve azon filozok, hogy megnyerem a lottót. Elképzeltem, mondogattam magamban, hogy enyém a nyerő szelvény. Aztán azóta sincs semmi. Ennyit a titokról......
2012. ápr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ami a titkoban el van mondva nagyon alap. nem csoda hogy nem mukodik es frusztralt a legtobb ember, hogy nem megy.


Asd bele magad

2012. ápr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Kíváncsivá tettél! Hogy érted azt, hogy ásd bele magad? Tudsz ajánlani valami konkrét könyvet pl.? Mert én beleásom magam elég mélyen, de nagyon sok ostobasággal is szembetalálkozik az ember. Szóval erősen szelektálni kell, illetve a legtöbb könyv utánzata a titoknak (ami szerintem másnak a koppintása, de ez csak az én véleményem...)


Szóval? Mi a meglátásod, merre tovább?

Köszi!

2012. ápr. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 zeronibble ***** válasza:
Kryon a társteremtésről jó gyorstalpaló. A titok csak paródia.
2012. ápr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 zöldségnyúllal ***** válasza:
0%
egy életten dologtól hogy akarsz bármit is kérni?
2012. ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kryon a társteremtésről? Ezt honnan?
2012. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!