Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Próbáltátok már Balogh Béla...

Próbáltátok már Balogh Béla Tudatalatti tízparancsolatát? Esetleg valakinek bevált? Ideális társ bevonzása?

Figyelt kérdés

#ideális társ #Balogh Bela #tudatalatti tízparancsolat
2012. dec. 9. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Alapból, hogy próbálsz egy olyan dolgot ami a tudat alatt van? :D
2012. dec. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Balogh Béla nem is agykontrolos. Ő egy megvilágosodott személy aki összeveti a materialista érveket az Isteni léttel. Keress rá youtube-on a nevére és nézz végig pár előadását.
2012. dec. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 _Jessy_ ***** válasza:
0%
Hogyne! Egyszer mágnessel bevonzottam vagy 10 csapágygolyót.
2012. dec. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült, megtaláltam a páromat :) Sőt, azóta bármilyen problémába futunk, az Égiek nagyon vigyáznak ránk :)
2012. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló,kérlek leírnád nekem hogy hogyan sikerült?
2012. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az engem is érdekelne. Írsz majd egy üzenetet errõl, légyszives :)
2012. dec. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Látom elég régi már ez a kérdés, de most akadt az utamba, ezért válaszolok ennyi idő elteltével. Szóval, 2009 január végétől ismerem és hallgatom a tudatalatti tízparancsolatát. Ez durván öt év. Ebből mindent összevetve kb. fél év maradt ki, amikor nem volt időm, vagy kedvem hallgatni, elromlott a CD lejátszóm, stb., egyéb körülmények. Bátran jelenthetem most, hogy semmi, de semmi nem változott az életemben. Ja, kicsit rosszabb lett. Lehet az én agyam fordítva van bekötve, ezért fordítva hatnak rám a sugallatok. Anyagi helyzetem még sosem volt ilyen rossz és kilátástalan életem során, elvégeztem egy főiskolát munka mellett, de nem találok a végzettségemnek megfelelő állást, párkapcsolatom pedig már hat éve nincs. De a tudatalattim már fényesre van csiszolva pozitív gondolattokkal és teljesen át van hangolva. Hurrá, lehet örülni. Azt ugyan nem írja sehol jó Béla bácsi, hogy mennyi idő alatt kezd működni a magunkévá tett pozitív energia, de szerintem már kellene, meg nem is ártana.Szóval itt vagyok, mint akit jól fejbe vertek és becsaptak.
2014. ápr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szike69 válasza:
Az azóta már volt párom november óta hallgatja Januárban és Februárban lebukott a szeretőjével Március elsején elköltözött, úgy hogy van egy 2.5 éves kisfiunk azóta már a rendőrséggel is elvitetett, folyamatosan ígérget s kiabál velem nemsokára lesz a gyermekelhelyezési perünk:-( S egyre durvul a helyzet!! Szerintem neki nem sikerült...vagy ki tudja miket hallgat:-(((
2015. máj. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
12 hónap alatt már napi 2x-i elvonult meghallgatással el lehet érni olyan dolgokat amit azelőtt sosem. Az ideális társ 7 év. De annak nagy veszélyei kockázatai lelki katarzisai vannak.
2023. márc. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!