Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Jól bevált auratisztító-erősít...

Jól bevált auratisztító-erősítő vizualizációs gyakorlatokat tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

azt veszem észre az utóbbi időben feszültebb vagy a szokásosnál, és az érzékelésem se olyan, mint eddig. Elment a 3. szemes látásom kisebb időre, úgy néz ki. :(


Tudnátok segíteni bevált auraerősítő gyakorlatokkal?


Köszönöm előre is!


27/F



2012. szept. 15. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez súlyos. Inkább menny el egy auralógushoz, ő jobb tanácsokkal tud ellátni, mint az itteniek.
2012. szept. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hozzá nem értők véleményét mellőzném, köszönöm.
2012. szept. 15. 16:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Én hozzáértő vagyok, de nem vagyok auralógus, ahogy az itt válaszolók egyike sem. Külön be kell hozzájuk jelentkezni, ők majd segítenek. Itt csak trollokkal találkozol.
2012. szept. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Értem, hát köszi... :S

Azért várok még válaszokat.

Reméljük nem botlok trollokba. :D

2012. szept. 15. 16:21
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom ez segít, de mikor kicsi voltam, megismertem a korombéli kifiút, aki elvileg látó volt gyerekként (nem tudom felnőtt korára mi lett). Láttam az emberek autáját, meg a földön látott foltokat, és azt mondta, a rossz pont vagy jó pont. A szülei hittek neki, de a többség bolod kisfiúnak hitte. Pedig nagyon normális volt, jókat játszottunk. Egyszer nagyon sírtam - már nem tudom miért - és azt mondta, ha nagyon bánt valami, szomorú vagyok, akkor képzeljem el, hogy egy fehér fény vesz körül, teljesen átölel. Ezzel minden rossztól védve leszek. Kipróbáltam és teljesen megnyugtatott. A mai napig megcsinálom, ha eszembe jut ez a kis történet, és lehet ez placebo, de engem megnyugtat és vedettnek érzem magam.
2012. szept. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az energiak a jol bevalt uton mozognak. Ezt ugy ertem, a hit ezt erösiti: ami egy eve mindennap sikerült, abban nem ketelkedem, hogy most is sikerül.

Tehat: mindenkinek teljesen egyedi lehet a hatasos es kevesbe hatasos. Van, akinek ilyen meditacio, masnak mas. Szerintem az eddigi modszereden valtoztass, es figyeld az eredmenyt, ha nem jobb, ismert valtoztass...stb. Ha nem bizol magadban, akkor olyan embert keress, aki bizik magaban es hisz benne, hogy sikerül letisztitania. Ha ezt nagyobb erövel/energiaval teszi, mint ami nalad a mostani allapotot okozza, akkor sikerül.

(Irnam, hogy bioenergetikust, de sztem akar egy pap is kepes letisztitani - ha hisz benne.)

2012. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt kipróbálom én is! :)
2012. szept. 15. 16:47
 8/11 chrishu ***** válasza:
Szappan és ragasztó
2012. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bármi jó amiben hiszel, ez mind placebóként működik. Az imaginációs technikákat alkalmazzák a pszichoterápiában is, a képzelet sok biológiai bajt is képes orvosolni. Amúgy aura meg hasonlók nem léteznek, de a lényeg nem is abban van,hanem a hit erejében.
2012. szept. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát érdekes, mert én látom az aurát. :)

Amúgy meg igenis létezik a körülöttünk lévő energiamező. Tárgyakat is körülveszi.

Viszont az imaginációban tökéletesen igazad van.

Köszi az eddigi válaszokat! :)

2012. szept. 17. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!