Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » én pánik beteg vagyok sok év...

Gkatalin kérdése:

én pánik beteg vagyok sok év óta, leírnátok nekem mi is az agykontroll igazi lényege? Mert talán segítene nekem az élet rossz oldalát jobban vagy talán okosabban kezelnem.

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 17:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Elmondod mivel jár a betegséged... nekem most ért véget egy kapcsolatom, és eléggé átvertek de csúnyán, pedig már vele terveztem a jövőm, és mindent feladtam, azóta, heves nem szűnő szívverésem, halálfélelmem, nyugtalanság, alváshiány jellemez...elég durva...ez is pánikbetegség??...


Jah és bocs az offért....

2013. jan. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Iszonyat röviden,a pozitív gondolkodás.Hogy minden nap elmondod magadnak,hogy mit szeretnél,és meg is csinálod.Nagyon sok könyvet találsz róla a könyvtárban is,mert újonnan drágák,de vannak tanfolyamok is.


[link]


[link]

2013. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Tom Benko ***** válasza:
Inkább a szakembert válaszd.
2013. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak depressziója van,amivel okvetlen a dokihoz menni,nyugtató nem segít!Kapsz gyógyszert és fél év múlva rendben leszel.
2013. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

kizárod magadból a negatív dolgokat,átprogramozod magadat hogy elhidd hogy csak jó dolgok történnek vele,abba tudod hagyni a rossz szokásokat,rendben vagy stb és ha az agyad elhiszi a pozitív dolgokat megvalósul,jobban leszel(csak magaddal szemben működik,másika akarata stb más kategória)

erről rengeteg videó van a neten,szerintem keress rá,ártani nem árthat

2013. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
36%

Hát persze, egy kis gyógyszer és minden rendben. Mi sem egyszerűbb.


Az agykontroll biztos jó dolog..


De a testi, lelki egészségért valódi lépéseket kell tenni, és ezek többek mint a pozitív életszemlélet.

A test, a szellem, a lélek összefüggő dolgok (bármit is nevezzenek 'szellemnek' és 'léleknek'), egyik meggyengülése konkrét tüneteket okoz a másikban. Ahogyan erősíteni is együtt kell őket.


A keleti egészségfelfogásban alapvető, hogy nem csupán egyszerű edzéseket végeznek, amely valamely izmainkat megdolgozza.. a keleti egészségmegőrző edzések valóban jó hatást gyakorolnak a testre és a szellemre, ahogyan a megfelelő táplálkozás, az akupunktúrás (vagy egyéb) kezelések is teszik.


Én ezen a vonalon gondolkodnék, mert régóta bizonyító, vannak ebben járatos szakembereink, és mégis gyógyszermentes megoldásról van szó.

2013. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
2013. jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
EFT (érzelmi felszabadítás technika),agykontroll, önfejlesztés,hipnózis (megéri belefektetni a pénzt, de sok a kókler,nagyon nézz utána, kihez mész). Esetleg ha tudsz angolul- Paul McKenna - Controll Stress.
2013. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

inkább a vonzás törvényét javaslom, hogy használd. És ez alapján érdemes tisztítást is kérned.

Valószínűleg azért vagy pánikbeteg mert az agyad elhiszi a negativitást.

A saját gondolataid, érzéseidet, meggyőződéseid határozzák meg az életed.

2013. jan. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
már kb 15 éve vagyok pánikbeteg, szedek gyógyszert, amit leírtatok azt köszönöm meg fogom próbálni mert a gyógyszer a fizikális dolgokra hat én pedig a lelki dolgokat akarom rendbe tenni mert ahogy előttem írták a két dolog szorosan összekapcsolódik
2013. jan. 21. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!