Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Használ (t) valaki a babájánál...

Használ (t) valaki a babájánál agykontrollt?

Figyelt kérdés

Mivel próbálkoztatok?

Először kis üzenetekre gondolnék, mint hogy szeretem. És azután? Adnátok ötleteket?


2013. febr. 22. 22:55
1 2
 1/12 Tom Benko ***** válasza:
42%
Szerencsétlen gyerek...
2013. febr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Hát én próbálkoztam vele, hogy azzal alvásra bírom majd, de mivel tök álmos voltam, mire eljutottam az ágyba, kidőltem, így nem lett belőle semmi. :)

De jó ötlet, lehet az élettel kapcsolatos dolgokat: hogy bevonzza a pozitívat, találja meg az útját az életben, vagy akár csak az apró örömöket minden nap. Amiket a szokásos reggeli-esti programozásnál szoktál mondani magadnak, azt mondhatod neki is.

Nézd ezen az oldalon van egy konkrét példa, bár nekik már nagyobbak a gyerekei, de ezeket alfában is lehet üzenni:


- Mindennap és mindenhogyan egyre jobban, jobban és jobban vagyok.

- Tökéletesen egészséges vagyok, elmúlt minden fájdalmam (ha van valami konkrét baj, akkor arra külön kitérünk), jól érzem magam.

- Jó gyerek vagyok, szót fogadok szüleimnek, tisztelettudóan beszélek velük, a nyöszörgés távol áll tőlem.

- Jó gyerek vagyok, szeretek iskolába járni, szót fogadok a tanító néninek, részt veszek minden közös tevékenységben.

- Jó gyerek vagyok, szeretek óvodába járni, szót fogadok az óvónéninek, szívesen játszom mindenkivel, örömmel adom a játékaimat mindenkinek, az irigység távol áll tőlem.

- Szeretem Annát, szeretem Csabikát, szeretem Apolkát, szeretem Anyát, szeretem Apát, szeretem Lucát (a kutyánk), szeretem önmagamat, mindenkit nagyon szeretek, boldogan élek.

- Vidám gyerek vagyok, sokat mosolygok, sokat nevetek.

- Szeretem az embereket, és ők is szeretnek engem. Az emberekről csak jókat mondok.

- Jól érzem magam, élek boldogan (ezt énekelve, egy régi sláger zenéjére), befogadom életembe a legnagyobb bőségnek és csodálatos történéseknek azt a lehetőségét, amit a Teremtő nekem adományoz. Befogadom magamért és az egész emberiségért.

- Mindennap és minden szempontból egyre jobban, jobban és jobban vagyok.

- Átalszom az egész éjszakát, szépeket és jókat álmodom, reggel vidáman és frissen ébredek, csak reggel fogok pisilni.

- Reggel gyorsan felöltözöm, és örömmel megyek óvodába, iskolába.


[link]

2013. febr. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 mustafa33 ***** válasza:
Miért, a babának van agya? milyen? porcelán? vagy műanyag? vagy gumi? ☺
2013. febr. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Tom Benko ***** válasza:
@2: Érdekes, ez nálunk megy mindenféle hókuszpókusz nélkül is. Biztos csodagyerek...
2013. febr. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak köszönöm.

A többieknek meg miért kell beszólniuk?

2013. febr. 27. 11:08
 6/12 Tom Benko ***** válasza:
Talán hogy megvédjünk titeket a kóklerkedéstôl...
2013. febr. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudsz bármit az agykontrollról?
2013. febr. 28. 21:14
 8/12 Tom Benko ***** válasza:
Tudsz bármit a valóságról?
2013. márc. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Tudsz bármit az agykontrollról?"

Hadd kérdezzem meg, kedves kérdező; a babád tud valamit róla? Szerintem várd meg amíg felnő, és majd ő eldönti, hogy ki akarja-e próbálni, vagy sem.

2013. márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy nagyon ártana neki, hogy elképzelem, hogy boldog, elégedett, kipihenten ébred...hogy megüzenem neki, hogy szeretem...
2013. márc. 1. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!