Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek hány hetesen/hónaposan...

Kinek hány hetesen/hónaposan állt be a babájánál az éjszakai rendszeres felkelés?

Figyelt kérdés

tudom hogy sok dologtól függ hányszor kel fel egy baba de úgy kb. mikor állt be nálatok?

Az én fiam 6 hetes most és van hogy 1x de van hogy 3x kel fel éjjel.

Mikorra fog beállni mondjuk 1-re?? :)



2012. dec. 3. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem az elso 4 hetes koratol aludta at az ejszakat. 10-tol reggel 6-ig.

Most a masodik mar kb. 3-4 napos koratol. 12-kor evett utoljara es utana reggel 6-kor evett egy darabig, most 3 honapos 11-tol reggel 7-ig alszik.

2012. dec. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

akkor nálunk az lehet a baj hogy este 7-8 között vacsizik és utána már nem kel fel csak 12-1 körül???!

Lehet fel kéne keltenem még 11 körül és akkor utána végig aludná ő is az éjszakát??

2012. dec. 3. 10:20
 3/8 anonim ***** válasza:

En este 11kor megetetem, de akkor ki se nyitja a szemet, ugy eszik, hogy kozben alszik. A bofizesre se szokott felkelni vagy max kinyitja a szemet es mar csukja is vissza. De ha nem eszik keson, akkor kel ejjel. 11kor meg ugyis tevet nezunk, szoval az abba az idobe esik, amikor nem kell kelnem etetni.

Probald meg.

Mi eszunk 7, 11, 15, 19 es 23 orakor.

Mondjuk en kozben nem szoktam extra ciciztetni, ha valami baja van kozben, akkor cumit kap a szajaba, igy elegendo nagy adag tejcsim van, mire eves ido van. De ha tapos, akkor meg meg egyszerubb.

Remelem sikerul ataludnotok az ejszakat!

2012. dec. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mostanában biztos, hogy nem fog beállni, vagy majd 1-1,5-2 éves korára.

Babám 10 hónapos és legtöbbször 1-szer kel, sokszor 2-szer, de ha néha rosszul alszik akkor 3-szor. Ez újszülött kora óra így van.

Annyi minden befolyásolja egy 1 év alatti baba alvását, hogy ha be is áll 1-2 hétre az éjszakája, jöhet egy front, hasfájás, másik nap és felborul a rend.

2012. dec. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én ugy csinálom hogy fél 9-kor megfürdetem,felöltöztetem,játszok még vele egy kicsit és olyan 9-fél 10-kor megetetem.Általában Reggel 7-ig alszik.És ez az eleje óta igy megy!Nagyon ritkán kel/kelt fel éjjel!Most 3 hónapos
2012. dec. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor nekem is felkéne keltenem 10-11 körül enni? akkor lehet végig aludná az éjjelt?
2012. dec. 3. 12:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Lányom 3 hetes kora óta este 7-8tól alszik hajnal 3-4ig.Ha később teszem le,mert nem vagyunk itthon,vagy valamiért nem tud elaludni és csak 10körül alszik el,akkor 5-7körül kel.ALudt már prászor este 7től reggel 7ig is,de nem sokszor még.Szóval ő már 3 hetesen is csak 1x evett éjjel.
2012. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valami fejlemeny? Hogy alakul az alvas?
2012. dec. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!